Nerieš a Separ… To sú dva najočakávanejšie albumy tejto jari. Album od dobre známej dvojice je už vonku, Separ tej svoj s názvom OG predstavil teraz.

Možno si veľa fanúšikov myslelo, že očakávaný album OG od Separa príde neskôr kvôli opatreniam, ktoré momentálnu situáciu sprevádzajú všade vo svete. Opak sa ale stal pravdou a Separ svojich fanúšikov potešil dodržaním termínu. Zverejnil aj všetko podstatné k albumu, a teda COVER a aj celý TRACKLIST. Na albume sa môžeš tešiť na mená ako DAME, TINA, NERIEŠ, REST, BEN CHRISTOVAO, YZOMANDIAS či DANO KAPITÁN, ktorý je známi už aj zo spoločnej skladby comebacknutej kapely Moja Reč. Okrem iného sme sa dozvedeli, že na albume sa nachádza 19 skladieb, z ktorej bola zverejnená zatiaľ len rovnomenná skladba s názvom OG.

https://www.instagram.com/p/B-T2TG3luOT/?utm_source=ig_web_copy_link

Separ sa sám vyjadril na svojej sociálnej sieti Instagram, že album bude možné zakúpiť len online platbou, žiadna dobierka, aby sa zabránilo prenosu koronavírusu a manipulácii s hotovosťou. Ak aby sa niečo skomplikovalo, interpret potešil fanúšikov unikátnym kódom, ktorým sa k albumu budeš vedieť dostať v online podobe. Tak čo, chystáš sa na nový album!?

https://www.instagram.com/p/B-IdRHHlrVc/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: instagram.com / foto: youtube.com