Americký hit O. C. California začal svoje začiatky vysielania v roku 2003, čím si získal mnohých fanúšikov na svoju stranu. Sledovanosť tohto úspešného seriálu neustále stúpala a pohltila mnoho televíznych divákov. Od samotného natáčania prešlo už viac ako 17 rokov a herci z tohto známeho seriálu sa zmenili na nepoznanie. Spoznali by ste ich aj dnes?

Summer Roberts – Rachel Bilson (38)

Pre herečku nebolo natáčanie tohto filmu prvou hereckou skúsenosťou. Mala skúsenosť aj vo filmoch Buffy, Premnožiteľka upírov a mnoho ďalších. V seriáli O. C. California však zažiarila a diváci si jej postavu naozaj veľmi zamilovali. V tomto seriáli si zahrala zamilovanú dvojicu s postavou Setha Cohena, s ktorým sa v roku 2003 aj reálne dali dohromady.

Rachel Bilson s bývalým partnerom Haydenom Christensenom.
Bill Hader and Rachel Bilson Broke Up After Less Than a Year

Ryan Atwood-  Ben McKenzie (41)

Tento populárny seriál mu odštartoval naozaj sľubnú kariéru, no po samotnom skončení vysielania sa príliš neuplatnil v živote. Gotham! Seriál, ktorý mu prinavrátil slávu v poslednom čase. Čo sa týka jeho súkromia, v roku 2017 sa oženil s Morenou Baccarina a majú spolu jednu dcéru.

O.C. California
What Is 'Gotham' Star Ben McKenzie's Net Worth?

Marissa Cooper – Mischa Barton (34)

Herečka, ktorá sa zapísala v očiach mnohých fanúšikov ako problematická slečna z bohatej rodiny. Podobne to mala aj v súkromnom živote, čím sa ani netají. Po odvysielaní seriálu nevedela čo so životom robiť a tak sa dala na zlé koníčky. Alkohol, drogy a mnoho iného. V roku 2009 skončila aj na psychiatrii.

Mischa Barton bola na tom v minulosti dosť zle

Seth Cohen –  Adam Brody (40)

Bohatý chlapec! Tak si ho pamätá každý z O.C. Californie. Zahral si vo viacerých filmoch ako napríklad: Pán a pani Smithovci, Pozor, hryzie a podobne. V 2014 uzavrel manželstvo s herečkou Leighton Meester a majú spolu štvorročnú dcérku.

Adam Brody

Zdroj: pluska.sk|Foto: elle.com