Stále sa dokáže prekonať! Slovenská speváčka SIMA sa opäť spojila so známym raperom a vytvorili tanečnú novinku Toto leto. Už zo samotného názvu vyplýva, že ide o letný song plný farieb, skvelých outfitov a smiechu! Ovládne táto pieseň blížiace sa letné párty a kúpaliská?

SIMA a KALI! Táto dvojka zosadila Despacito z trónu letných hitov! Ich skladbu si od prvého vypočutia zamilujete a isto vás roztancuje svojimi latino rytmami. Avšak v refréne sa objaví menšia nadávka, ktorú treba brať s rezervou. Na ten upriamila pozornosť aj samotná speváčka.

,,Upozorňujem všetky osoby mladšie ako 15 rokov a ich maminy, poprípade oteckov, že tam bude v refréne 1 nadávka, takže pokiaľ s tým neni niekto okej, zabráňte vášmu dieťaťu, aby sa dostalo na internet.“

Len v nedeľu predstavili ich spoločný song a už sa aj dostal na prvé miesto v kategórii Trendy. Videoklip si stihlo pozrieť už vyše 370 tisíc ľudí! Ak vám doteraz chýbali letné hity, ktoré by ste si celé prázdniny mohli púšťať dookola, vyskúšajte túto novinku.

Toto leto sa môže začať!

Zdroj: funradio.sk | Foto: Instagram.com | Video: YouTube