Koronavírus negatívne zasiahol do našich životov a zmenil ich na skutočné nepoznanie. To, čo bolo kedysi prioritou je dnes čírou minulosťou. Drsný a úprimný pohľad a odkaz nezaočkovaným ľuďom vyjadrila bez servítky aj slovenská herečka Zdena Studenková, o ktorej je verejne známe, že čo má na srdci to aj povie.

Obľúbená herečka v slovenskom hereckom svete Zdena Studenková je presvedčená o tom, že za posledné dva mesiace je situácia ohľadom zákerného vírusu ešte neúnosnejšia ako kedykoľvek predtým. Je zástankyňou názoru, že ľudia sa dopúšťajú kvôli korone nielen šikany ale aj nátlakom rôznej intenzity, čo je skutočne nemiestne. Očkovaní ľudia odcudzujú neočkovaných a naopak. Herečka má v celej situácií jasno a tak to aj priamo verejne vyjadrila a odkázala drsný odkaz ľuďom, ktorí sa odmietajú dať zaočkovať.

Zdena Studenková zestárla o deset let! | Sedmička.cz

Áno, toto obdobie prinieslo niečo také. Ľudia nemali veľa práce, zamýšľali sa nad hlúposťami, začali čítať strašne veľa kadejakých hejtov a hlúpych informácií a preto sme aj v takej situácii s očkovaním, v akej sme. Čím je tá úroveň myslenia nižšia, tým viac sa to prejavuje na tom, ako ktorá dedina alebo mesto sú zaočkované a to je podľa mňa hrozné. Pretože fakt, keby sme my ako deti nedostali kedysi injekciu do ramena, tak dnes by sme tu ešte stále zomierali na nejaké čierne kašle, tubery a podobne vyjadrila skutočne bez zaváhania známa herečka.

Prečo odmieta herečka Zdena Studenková úpravu pŕs?

Mohlo by Vás zaujímať…

Zdroj: pluska.sk|Foto: sarm.pluska.sk