Americký herec John Travolta je v slzách! Tieto dni sa totižto bude musieť vyrovnať so stratou svojej dlhoročnej manželky Kelly Preston. Herečka bojovala s rakovinou prsníka dva roky v tichosti a nakoniec dňa 12.7.2020 podľahla zákernej chorobe.

Jej blízki, ale aj fanúšikovia verili v to, že nad ochorením zvíťazí. Žiaľ, to sa jej nepodarilo. Túto nečakanú správu oznámil sám John Travolta prostredníctvom Instagramu, kde svojej milovanej manželke venoval srdcervúci príspevok.

,,S veľmi ťažkým srdcom vás informujem, že moja krásna manželka Kelly prehrala dvojročný boj s rakovinou prsníka. Bojovala s odvahou, láskou a podporou mnohých. Moja rodina a ja budeme navždy vďační lekárom a zdravotným sestrám v MD Anderson Cancer Center, všetkým zdravotníckym centrám, ktoré pomohli, ako aj jej mnohým priateľom a blízkym, ktorí boli po jej boku. Kellinu lásku a život budeme mať vždy v pamäti . Potrebujem nejaký čas na to, aby som tu bol pre svoje deti, ktoré stratili svoju matku, takže mi vopred odpustite, ak o nás chvíľu nebudete počuť,“ píše Travolta.

https://www.instagram.com/p/CCkgCG5ptxE/?utm_source=ig_embed

Už je so synom!

Kelly je už v nebi spolu s prvorodeným synom Jettom. Ten sa narodil s viacerými postihnutiami a zomrel ako 16-ročný po tom, čo sa udrel do hlavy. Úraz bol spôsobený pádom po jednom z epileptických záchvatov.

Minulý rok oslavovali manželia 28. výročie svadby. Kelly vtedy venovala Johnovi naozaj krásne slová. Títo dvaja sa jednoznačne ľúbili a patrili medzi tých hollywoodskych hercov, ktorých manželstvo trvalo roky a nie len pár mesiacov.

,,Môjmu najdrahšiemu Johnnymu, najúžasnejšiemu mužovi, akého poznám. Dal si mi nádej, keď som sa cítila stratená, trpezlivo a bezpodmienečne ma miloval. Rozosmial si ma viac, ako ktorákoľvek iná ľudská bytosť. Zdieľali sme spolu vzlety aj pády. Si vysnívaným otcom a robíš náš život zábavným. S tebou viem, že budem vždy v poriadku, bez ohľadu na to, čo sa stane. Milujem ťa navždy a celého.“

https://www.instagram.com/p/CBuQFQuAEGF/

Zdroj: topstar.noviny.sk & plus7dni.sk | Foto: Instagram.com