Wau! Ed Sheeran nám určite nie je neznámy. Tento populárny spevák si získal svojimi piesňami ľudí po celom svete. Získal si ich obdiv a v neposlednom rade aj neskutočnú podporu. V poslednom čase sa svetom šíri úžasná a nečakaná novinka. Talentovaný spevák sa ževraj čoskoro stane otcom. S milovanou manželkou to tajili naozaj dlho a tajili by aj naďalej keby niet klebetných jazykov.

Ed Sheeran

Ed sa netají tým, že nemá problém hovoriť o akejkoľvek téme, avšak svoje súkromie si poctivo a zodpovedne stráži. Svedčí o tom aj jeho tajná svadba, ktorú udržiaval v tajnosti. Keby niet obrúčky na ruke, doteraz by sme nemali potuchy o tom, že Ed mal svadbu.

Konečně ji také ukázal: Slavný zrzavý zpěvák se takhle tulil k ...

Za manželku si nevzal žiadnu celebritu, ale spolužiačku zo strednej školy, s ktorou si veľmi dobre vychádzali. Cherry Seaborn aj spolu s Edom dokázali tehotenstvo udržiavať v tajnosti celých osem mesiacov. Bábätko by mala priviesť na svet už v najbližších dňoch.

Už robia posledné prípravy, bábätko sa narodí koncom leta. Je to pre nich krásne obdobie a obaja sa nesmierne tešia, že čoskoro privítajú nového člena rodiny. Karanténa bola skvelou zámienkou, aby sa príliš neukazovali a až postupne to oznámili najbližšej rodine a priateľom,” prezradil veľmi blízky člen rodiny Eda Sheerana.

Konečně ji také ukázal: Slavný zrzavý zpěvák se takhle tulil k ...

Zdroj: topky.sk|Foto: super.cz