Patrik Vrbovský alias Rytmus miluje hudbu, koncerty a svojich fanúšikov. Svoju rodinu však miluje nadovšetko a tá uňho zohrá vždy hlavnú rolu! V živote rapera sa zmenili dve zásadné veci. Majú na svedomí koniec jeho kariéry?

Nová etapa prišla s príchodom krásnej moderátorky balkánskeho pôvodu. Áno, je to Jasmina Alagič. Tá zmenila jeho život od základov! Najprv zasnúbenie, potom svadba a nakoniec vytúžený syn, Sanel. Rytmus sa teraz chce venovať hlavne svojim najbližším, aj preto sa na pódiu ukazuje čoraz menej.

,,Kedysi som hral štyrikrát do týždňa, ale už som sa spamätal. To, čo si dal do kariéry, daj do rodiny,“ odkazuje Rytmus.

https://www.instagram.com/p/B-sZhcDHSBn/
https://www.instagram.com/p/B_Ezkq7pud3/
https://www.instagram.com/p/B-XcbmOpy3L/

Rytmus mal svoj život vždy usporiadaný, ale prioritu mala jednoznačne kariéra pred osobným životom. Teraz ale úplne zmenil spôsob myslenia! Jednoducho povedané vie, čo chce. A čo je momentálne najdôležitejšie v jeho živote? No predsa manželka a syn!

Možno je to vekom a možno skôr tým, že konečne stretol ženu, pre ktorú sa oplatí urobiť životné zmeny. Fanúšikovia ale nemusia byť smutní, pretože, ako sa vraví, nádej umiera posledná. Vyzerá to tak, že Rytmus si od kariéry dáva iba menšiu prestávku.

,,Chcem robiť hudbu a čím menej cestovať, nechodiť každý víkend preč. Stačí mi urobiť niečo veľké,“ potešuje raper svojich fanúšikov.

https://www.instagram.com/p/B_9fI9wHrf5/

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Instagram.com