Jasmina Alagič prežíva v tomto období najšťastnejšie chvíle života. Jej ročný synček jej a aj známemu Rytmusovi robí neskutočnú radosť. Malý im dá poriadne zabrať a nuda pri ňom nehrozí. Hoci je malému Sanelovi už rok, rodičia jeho tváričku pred médiami vždy chránili a nechceli ju zverejňovať ani na sociálnych sieťach. Neočakávaná zmena však vyvolala nečakané a prekvapujúce reakcie.

Jasmína alagič a Sanel

Jasmina pred nedávnom pridala fotografiu, ktorá naozaj vyvolala zvláštne pocity na sociálnych sieťach. Zverejnila fotku svojho syna, ktorému konečne môžeme vidieť do tváre. Na fotografii sa však objavili až dve deti. Keď si myslíte, že práve Sanel je dieťa, ktorému vidieť do tváre, ste na omyle. Jasmina drží v rukách dcéru svojej kamarátky, kým malý Sanel je otočený chrbtom v kočíku.

Kým jedna skupinka ľudí sa stotožňuje s rozhodnutím slávnej manželskej dvojice, čo sa týka výchovy dieťaťa, druhá sa netají svojou nespokojnosťou. Osobne si myslím, že je na každom jednom z nás, či budeme zverejňovať na sociálnych sieťach fotografie svojho dieťaťa alebo nie. Prosím Vás, rešpektujme to!

Zdroj: slovakwoman.sk|Foto: Instagram/Jasmina_alagic