Americká speváčka Miley Cyrus je známa svojou divokou povahou, extravagantným výzorom a skvelým hlasom. Viacerí si ju ešte spájajú s jej bývalým manželom, austrálskym hercom menom Liam Hemsworth.

Po dlhých rokoch vzťahu sa rozhodli, že ich lásku posunú na vyšší level, a teda na svadbu, ktorá sa konala deň pred Vianocami v Tennessee (2018). Manželstvo im ale, žiaľ, dlho nevydržalo, rozviedli sa v roku 2020. Dôvodom boli údajne jej vyjadrenia na adresu ich spoločných rodinných plánov.

Miley sa na rodinu necítila, a tak sa každý z nich vydal na vlastnú cestu. Liam randí už niekoľko mesiacov s modelkou Gabrielou Brooks a zdá sa, že v novom vzťahu je ozaj šťastný. Naopak, ani Miley neostala sama. Po rozvode trávila čas s modelkou Stelly Maxwell, no šťastie jej ani tu neprialo. Nakoniec sa jej do života zaplietol mladý spevák Cody Simpson.

„Verím v manželstvo, ale ešte som nad tým veľmi nerozmýšľal. Napísal som mnoho romantických básní a niektoré môžu byť aj o Miley. Je jednou z úžasných vecí v mojom živote. Je kreatívna, inšpiratívna a nezávislá žena. Navzájom sa v našej práci podporujeme,“ zveril sa Cody.

Miley to rozhodne vníma inak. Tá o manželstve a o žiadnom inom zväzku nechce ani počuť. Obaja sú ešte mladí a nikam sa neponáhľajú. Cody si teda na svadbu bude musieť počkať.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: tumblr.com