Oteckovia! Tento obľúbený rodinný a vtipný seriál si získal priazeň mnohých fanúšikov na Slovensku. Talentovaní herci si právom zaslúžili veľkú poctu a úspechy. Už čoskoro však príde k nečakanému zlomu! Kľúčová postava seriálu sa už v ďalších častiach rozhodne neobjaví. Koho vidíme v seriáli naposledy?

Oteckovia začali na Markíze vysielať v roku 2018, kedy si svojim zaujímavým dejom získali mnoho televíznych fanúšikov. Predstavitelia kľúčových hrdinov ako Marek Fašiang, Filip Tůma,Braňo Deák a Vladimír Kobielsky si na seba zvykli nielen v hereckom, no aj v súkromnom živote. Stali sa z nich nerozluční priatelia na celý život.

„Dohodli sme sa, že Oteckov treba oživiť a ja som už aj tak počas nich veľa nakrúcal iné projekty. Mal som málo času, tak sme postupne Aďovu rodinku posúvali do úzadia. Teraz začíname pre Markízu nakrúcať nový projekt, ktorý aj mňa posunie ďalej a veľmi sa naň teším,” prezradil Ján Koleník, ktorý sa stal tiež kľúčovou postavou samotného seriálu.

KONIEC Koleníka v Oteckoch: TOTO je dôvod, prečo odchádza

Teraz však prichádza pre fanúšikov nepríjemná správa. Postava jedného z oteckov definitívne končí. Divákov veľmi zaskočila informácia, že ide práve o Braňa Deáka, ktorý v seriáli stvárnil sukničkára Alexa. Tento fakt však zaskočil aj samotného herca.

„Som veľmi rád, že som mohol byť vyše štyroch rokov súčasťou tohto úspešného projektu. Musím sa priznať, že rozhodnutie dať Alexovi v seriáli pauzu, ma zaskočilo. Táto postava mi bude chýbať ako žiadna iná, spolu s kolegami hercami a celým štábom. Zobral som to však ako výzvu, napokon zmena je život a kde sa niečo končí, niečo iné sa začína,” vyjadril sa k celej situácií Braňo Deák.

Markíza rozbieha televízny reštart! Veľký návrat hlásia Oteckovia. Kedy ich  uvidíte? - Slovenské seriály - O seriáloch - Pravda

„Je prirodzené, že v dennom seriáli postavy prichádzajú a odchádzajú. Postavy Alexa, ktorú stvárňuje Braňo Deák, a Emy, ktorú hrá Jana Kovalčíková, sa tak v ďalšej sezóne seriálu Oteckovia neobjavia. Nie je však vylúčené, že sa do deja seriálu v budúcnosti nevrátia,” vyjadrila svoje stanovisko k situácií TV Markíza.

Braňo Deák atakoval srdcia všetkých diváčok, v seriáli Oteckovia urobil  niečo božsky roztomilé!

Pamätáte si?

Zdroj: www.1pluska.sk|Foto: aktuality.sk