Nechuť, negativizmus, nervozita! Tak možno opísať pocity, ktoré v nás vyvoláva zvuk budíka.

Každý človek tieto pocity pozná a stretáva sa s nimi pomaly každý deň. Ako sa naštartovať s úsmevom do nového dňa a nezblázniť sa? Nie je za tým nič zložité, práve naopak. Nájdite svoj ranný rituál a budete sa na nový deň pozerať uvoľnene a spontánne.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ranny ritual

RITUÁL predstavuje spôsob, akým sa človek s odhodlaním naštartuje do nového dňa. Nie je žiadnym prekvapením ak poviem, že každého človeka postaví na nohy niečo iné. Kým pre niekoho to môže byť len obyčajná káva alebo cigaretka, iní nedajú dopustiť na skorú, rannú prechádzku či beh.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ranny ritual

Mnoho ľudí si nevie ráno predstaviť bez omamnej vôňe čerstvej kávy. Nie nadarmo sa hovorí, že horúca káva postaví na nohy každého človeka a pomôže mu hravo zvládnuť nový deň. Milovníci kávy veľmi dobre vedia o čom hovorím.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ranna kava

Cigareta! Pre niekoho tabu, pre iného závislosť. Ranná cigaretka predstavuje pre fajčiarov balzam pre dušu, avšak treba si uvedomiť aj nebezpečenstvo, ktoré nám pri tom hrozí. Tabak nie je práve najvhodnejšia alternatíva do nového dňa.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ranna cigareta

Prechádzka! Veľmi protektívny variant toho, ako možno vykročiť do nového dňa tou správnou nohou. Ranná prechádzka človeka uvoľní, zrelaxuje a naštartuje s poriadnou dávkou energie do nového dňa. Športovci uprednostňujú ranný beh, ktorý má na človeka len tie najefektívnejšie účinky.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ranna prechadzka

Ľadová náhrada kávy? Prečo nie? Máme na mysli studenú sprchu, ktorá Vás postaví okamžite na nohy. Či už chcete alebo nie. Ranná dávka šoku určite nie je na škodu, keď sa neviete donútiť vstať z postele. Znižuje stres a depresiu a prispieva k lepšej cirkulácií krvi v každom ľudskom organizme. Ľadová sprcha tento problém hravo vyrieši za Vás.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ranna sprcha

Joga! Odporúčaná disciplína, ktorá prispieva k harmonickému rozvoju celej osobnosti človeka. S jogou sa nám úzko spája aj meditácia, ktorá je v živote každého človeka nevyhnutná. Relax, oddych a uvoľnenie potrebuje každá ľudská bytosť.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt joga

Domáci maznáčik je Vašim verným priateľom. Prečo mu teda nedopriať rannú prechádzku? Milovníci domácich zvieratiek mi určite dajú za pravdu. Zdravá aktivita nie len pre našeho maznáčika ale aj pre nás môže byť zábavou.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt venčenie psa

Zdroj: ČoJee!?|Foto: zoohit.sk, eduworld.sk