Americká speváčka Katy Perry patrí medzi najaktívnejšie celebrity na sociálnej sieti. Ak ju sledujete na Instagrame, isto vám neunikli príspevky jej bláznivých kostýmov.

Katy Perry je známa aj tým, že si oblieka naozaj bizarné kúsky a masky. Jednoduho povedané, vie vždy zaujať! Ani počas tehotenstva to nie je výnimkou. Zverejnila fotografie v rôznych kostýmoch a dokonca do jedného z nich obliekla aj svojho mini pudlíka!

Speváčka má, zdá sa, dosť energie ešte aj v tomto vysokom štádiu tehotenstva a neustále z nej srší pozitívna energia. Počas karantény sa snaží ostať v kontakte aj so svojimi fanúšikmi a zlepšovať im náladu prostredníctvom Instagramu.

Niektoré svoje kostýmy už stihla predstaviť svetu. Na Veľkú noc sa obliekla do kostýmu zajaca a v čase vypuknutia koronavírusu v USA sa prezliekla za dezinfekčný gél. Neskôr prekvapila ako toaletný papier!

Nechýbal ani kostým slonice z Disney príbehu o sloníkovi Dumbovi. Malého sloníka Dumba stvárnil jej domáci miláčik, spomínaný pudlík Nugget.

Katy vie vždy zaujať!

https://www.instagram.com/p/B-5dIJRHD_E/
https://www.instagram.com/p/B_dVV8vH00M/
https://www.instagram.com/p/B_vXX5aHJqT/
https://www.instagram.com/p/CABZOcHHK43/

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Instagram.com