Slovenská speváčka Simona Hegerová, ktorá na verejnosti vystupuje pod pseudonymom Sima, má len 24 rokov, ale už teraz sa môže pochváliť úspešnou hudobnou kariérou, vďaka ktorej sa vypracovala na jednu z najžiadanejších slovenských interpretiek. Ak by si slovenská hip-hopová scéna korunovala svoju kráľovnú, zrejme by sa ňou stala práve Sima!

Je to úctyhodný úspech, ktorým Sima prekonáva aj mnohé zabehnuté hviezdy slovenskej scény. Zaujímavé pritom je, že jej skladby nehrávajú rádiá a takisto sa neobjavuje ani na stránkach bulváru a jej novinkám sa pravidelne venuje len pár webov, ktoré sú v rámci hudby zamerané primárne na hip-hop. Aj napriek tomu sa vyšplhala na prvé miesta v rebríčku Trendy a na konte má už zaevidovanú spoluprácu s rapermi ako sú Ego, Kali či Separ.

https://www.instagram.com/p/BxfepMZCVBF/

Vrkoče, dredy a farebné parochne!

Áno, to všetko už stihla vystriedať! Sima je známa tým, že pravidelne prekvapuje svojich fanúšikov výraznými zmenami imidžu. Niektoré jej premeny máme možnosť vidieť aj v rôznych videoklipoch. Keď sa napríklad spätne pozrieme na začiatok jej kariéry, je jasne vidieť pokroky, a to nielen v speve, ale aj v samotnom výzore.

https://www.instagram.com/p/B9XFAKzJU7j/
https://www.instagram.com/p/B2uCRAQClNc/
https://www.instagram.com/p/B4cqX8pFcYt/

Farebné vlasy!

Tentokrát sa rozhodla doslova si vybombiť vlasy a pozitívne komentáre nemajú konca! Na svojom Instagrame zverejnila fotografiu, na ktorej priam žiari! A to nie je len kvôli úsmevu. Sima ľudí uchvátila novým účesom, kedy sa predstavila s fialovo-modrými pramienkami na hlave, čo ju totálne rozjasnilo. Fanúšikovia jasajú a tvrdia, že toto je rozhodne jej štýl.

,,Viete, že so svojimi klasickými vlasmi nikdy dlho nevydržím a zmenu považujem vo svojom prípade za nevyhnutnú súčasť svojho života. Tentokrát takto,“ napísala speváčka k fotke.

Čo hovoríte na jej nový imidž?

https://www.instagram.com/p/CA5Fi3hJMni/

Zdroj: slovakwoman.sk | Foto: Instagram.com