Každý jeden človek sa v priebehu života neustále mení. Pribúdajú roky, čím sa mení aj samotný výzor človeka. Existujú však hviezdy, ktoré sa podľa ich presvedčenia vôbec nezmenili a vyzerajú stále rovnako.

Mária Čírová sa stala známou v roku 2008, keď sa stala víťazkou speváckej súťaže. Po mnohých rokoch sa však nezmenila. Nežný a úprimný pohľad jej zostal do dnešného dňa. Napriek tomu, že je z nej čoskoro trojnásobná mamička, stále pôsobí ako teenagerka.

Soňa Skoncová vo veku 21 rokov zabodovala v súťaži Miss Slovensko. Táto sympatická brunetka si vyslúžila druhé miesto, čím sa stala známou tvárou na televíznych obrazovkách. Nielen modeling je jej úspechom. Dnes sa venuje podnikaniu, v ktorom sa jej úspešne darí. Stále pôsobí mladučkým výzorom ako pred pár rokmi.

Ivana Gáborík Surovcová zahviezdila v tanečnej súťaži. Táto skvelá tanečnica so srdcom na správnom mieste a dokonalým výzorom sa stala veľmi populárnou vo svete showbiznisu. Na jej neuveriteľnom výzore nemožno ani dnes bádať výraznejšie zmeny a nedokonalosti. Tehotenstvo jej na kráse stále len viac pridáva.

Veronika Vágner je známou tvárou vo svete modelingu. Rok 2007 sa niesol jej víťazstvom v tejto súťaži, čím si pripísala na stránku svojho života neopísateľný úspech a obdiv. Táto skvelá modelka vyštudovala právo a do dnešného dňa pôsobí stále rovnako pôvodne ako kedysi.

Marianna Ďurianová ako televízna moderátorka je vo svete showbiznisu naozaj známou ženou. Hoci má 43 rokov, jej výzor je neskutočný. Krásny a prirodzený vzhľad tejto markizáckej hviezdy hovorí za všetko.

Zdroj: feminity.zoznam.sk|Foto: archív feminity