Pohyb tvorí podstatnú časť nášho života. Bez neho si život nemožno ani predstaviť. V momentálnej situácii by sme mohli viacej času venovať práve športovým aktivitám, ktoré nám poskytnú pocit uvoľnenia a relaxu. Ukážeme si tri športové činnosti, ktoré možno vykonávať z pohodlia domova.

Ranná rozcvička je základ dňa. Rozcvičkou sa prenesieme hlavou do úplne iného sveta a deň vnímame inak ako doposiaľ. Perfektná rozcvička nás pozitívne naladí do nového dňa a dodá nám silu na celý deň. Spevňovanie a tvarovanie svalstva určite nie je na škodu. Ak máte doma podložku na cvičenie, fitloptu alebo obruč, nemáte nad čím rozmýšľať.

HD wallpaper: women's blue scoop-neck sleeveless shirt, pose ...

Samozrejme, že rozcvička nemôže chýbať ani pred obedom. Skákanie cez švihadlo je efektívnym spôsobom ako vyplniť čas doma.Rýchle skákanie rozprúdi krv v našom tele. Toto cvičenie podporuje činnosť srdca a podporuje aj dobrú svalovú koordináciu horných a dolných končatín. Vytrvalosť možno dosiahnuť aj týmto cvičením. Stačí len švihadlo a môžeme sa pustiť do toho.

Švihadlom k zdravému pohybu a peknej postave - Michael Achberger ...

Večerný relax v podobe jogy je veľmi účinným spôsobom uvoľnenia sa pred samotným spánkom. Toto cvičenie dokáže uvoľniť všetky tkanivá v tele človeka a zbaviť nás stresu. Podložka a deky? Nevyhnutná súčasť , ktorá nemôže pri joge chýbať.

Rishikesh - The City Of Yoga And Hill Station - India Imagine

Vyskúšajte a neoľutujete!

Zdroj: cas.sk|Foto: idiaimage.com, pixabay.com