Strapo si z exotickej dovolenky priniesol novinku FUCKt, natočil aj klip!

Slovenský rapper Strapo sa vybral na dovolenku do slnečnej a v poslednom čase veľmi obľúbenej destinácie – Thajska. Z dovolenky si priniesol novinku s názvom FUCKt a natočil si tam rovno aj videoklip.

V poslednom roku sme mohli vidieť Strapa na veľa koncertoch v Česku a na Slovnesku s jeho posledným albumom Versus. Preto sme zrejme trochu dlhšie čakali na novinky z jeho dielne. No Strapo rozhodne nespal na vavrínoch a po dlhšom čase nám prináša kvalitnú novinku, presne takú, na akú sme v jeho podaní zvyknutí. O tom, že banger s názvom FUCKt uzrie svetlo sveta nám Strapo už dlhšie hovoril na soc. sieťach.

Jany zas vystrkuje rožky… V nedzelu 😎🍷 #F* #CKt. #Nedela #NoveBomby

Uverejnil používateľ Strapo (Official) Piatok 31. marca 2017

Ako vždy veľká kvalita a nezabudol ani na našu slovenskú politickú scénu, ktorú FUCKt patrične okomentoval. Hudbu priniesol Amida a o vizuálnu stránku celej veci sa postaral A-Team Production. Takže Jano nás nepotešil len svojou lyrickou dokonalosťou, ale z dovolenky nám priniesol aj kúsok slnka a nový merch. V klipe je ho dosť, ale nebudeme ďalej obkecávať. Uži si novinku FUCKt a nezabudni zazdieľať a lajkovať!

Čítajte ďalej

JOIN THE DISCUSSION