Nie je to album, ale (ani) mixtape.

Chloe a Halle sú dve sestry, ktoré môžete poznať z YouTube, kde nahrávali svoje covery známych piesní. Po nahratí skladby Pretty Hurts si ich všimla Beyoncé, ktorá sa ich ujala a tak dievčatá začali tvoriť vlastnú hudbu.

zdroj: pinterest.com

Sú síce mladé (Chloe 18, Halle 16), no svojou tvorbou rozhodne prekvapia. Nečakajte, že ich budete počuť v rádiu, človeka to však zamrzí. Ich silné a krásne hlasy vytvárajú dokonalú harmóniu, a každý milovník R&B si príde na svoje. V roku 2016 vydali EP-čko Sugar Symphony a pred týždňom vypustili do sveta hudby 25-minútový mixtape The Two Of Us. Zatiaľ je tento súbor pesničiek len na YouTube, takže by ste ho márne hľadali na Spotify či iTunes. Chloe a Halle sa vyjadrili, že to nie je album, ale tiež ani mixtape. Nejaký status ale tomu museli dať. 
Skladieb je 16 a názvy nie sú ešte oficiálne vonku.

Obe sú naozaj talentované a mne tento mixtape trochu pripomína Solange, len v trošku energickejšom šate. Hneď po tom, ako sa za ne postavila Beyoncé, sa im otvorili dvere do sveta hudby. Strihli si cameo v projekte Lemonade, robili Bey predskokanky na európskom turné, ich vokály sme mohli počuť počas vystúpenia na Grammy Awards 2017, a v Miláne sa prešli po móle v rámci módnej prehliadky Dolce & Gabbana.

cover Beyoncé

zo Sugar Symphony

Warsan Shire, the Woman Who Gave Poetry to Beyoncé’s ‘Lemonade’ - The New York Times From left, Lisa-Kainde Diaz, Chloe Bailey, Naomi Diaz, Beyoncé, Amandla Stenberg, Zendaya (foreground) and Halle Bailey (Chloe’s sister, behind Ms. Zendaya) in a scene from “Lemonade.” Credit Parkwood Entertainment:

s Bey v Lemonade, zdroj: pinterest.com

5 Things to Know About Beyoncé Protégés Halle and Chloe Bailey:

v Lemonade, zdroj: pinterest.com

Runway #fashion review #MFW Fall17: Dolce & Gabbana's everyone collection is everything:

prehliadka Dolce & Gabbana, Miláno, zdroj: pinterest.com

Beyonce was there to support teenage sister singing duo Chloe and Halle Bailey, aged 14 and 12, (pictured) whom she scouted. Last year the singer revealed she was taking them under her wing. On Monday, she was seen chatting with them, and they all posed for a picture:

s Bey, zdroj: pinterest.com

 

zdroj: YouTube.com, pinterest.com