Niall Horan, bývalý člen skupiny One Direction, vyráža na turné! Nezaostáva tak za Louisom Tomlinsonom či Harrym Stylesom, ktorí v posledných rokoch strávili na cestách veľa času.

Írsky spevák Niall Horan už dlho fanúšikom sľuboval, že vyrazí na turné. Istý čas bola známa len jeho účasť na rôznych tohtoročných letných festivaloch, pričom nechýba ani maďarský Sziget či český festival Colours of Ostrava. Hoci sa teda v rámci svojho turné na Slovensku pravdepodobne nezastaví, slovenskí fanúšikovia majú šancu ho vidieť toto leto aspoň v susedných krajinách.

Horan navštívi v rámci turné veľa miest

„Som nesmierne nadšený, že môžem oznámiť The Show Live On Tour 2024! Už to bolo naozaj dávno a nemôžem sa dočkať, až uvidím vaše krásne tváre,“ zverejnil Horan na svojich sociálnych sieťach spolu so zoznamom koncertov, ktoré v rámci turné pripravuje.

The Show Live On Tour sa začne 21. februára 2024 v Belfaste. Pokračovať bude niekoľkými ďalšími koncertmi v Spojenom kráľovstve a Írsku. Následne sa Horan v marci presunie do Európy, kde nebudú chýbať koncerty v najväčších európskych mestách. Celkovo je zatiaľ zverejnených jedenásť zastávok v Európe.

Po mesačnej pauze mladý Ír odcestuje na Nový Zéland a do Austrálie. Celé turné zavŕši veľkým množstvom severoamerických koncertov. Koncertovať plánuje až do konca júla 2024. Toto však podľa Horanových slov nie je všetko: „Stále plánujeme niekoľko ďalších termínov, takže ak nevidíte šou vo vašom okolí, zostaňte naladení.“ Malo by ísť najmä o termíny koncertov v Mexiku, Južnej Amerike a Ázii.

Horan plánuje s týmto turné naviazať na svoj nový album The Show, ktorý vyjde už 9. júna. Súčasťou albumu sú aj už vydané hity Heaven a Meltdown. Ide už o tretí album, ktorý tento spevák vydáva od momentu, keď započal svoju sólovú kariéru.

Lístky na budúcoročné turné sa začnú predávať už v piatok 2. júna. Očakáva sa obrovský dopyt po vstupenkách, keďže popularita tohto speváka je naozaj veľká. Horan sa svojho turné už naozaj nevie dočkať a sľubuje silný zážitok: „Nie je nič lepšie ako sledovať dav, ktorý vám spieva so všetkými tými emóciami v tvárach, pričom viete, že pieseň si spájajú s niečím zmysluplným vo svojom živote.“

Niall Horan, The Show Live On Tour 2024 / Zdroj: instagram.com/niallhoran

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: niallhoran.com, rollingstone.com / Foto: youtube.com/NiallHoranVEVO, instagram.com/niallhoran