Po novinke „Cítim“, ktorá odštartovala release skladieb z nového, pripravovaného albumu prichádza Majself s ďalšou, ktorá dostala opäť svoj osobitý vizuál. Skladba „Zrkadlá“ ukazuje, aké je dôležité vedieť nastaviť zrkadlo aj sebe samému a nečakať, kým nás niekto pred neho postaví.

„Cítim“ je zatiaľ prvou skladbou, ktorá ohlásila, že album je už pomaly, ale isto na ceste. Samotný prvý vizuál ku skladbe vznikol zo stretnutia medzi Majselfom a českým rádiovým moderátorom Randym Coldom. Pri rozhovore si hneď sadli a tak vznikol nápad na spoluprácu. Ďalší vizuál však interpret ponechal režisérovi klipu „Porcelán“. Peter „P.graphy“ Lašut opäť vymyslel zaujímavú snímku, tentokrát mu k nej stačila príroda, stôl a hlavný prvok – zrkadlo.

,,Ľudia v našom okolí majú často tendenciu hovoriť nám, že sme sa zmenili, keď sa rozhodneme správať alebo ísť smerom, aký nie je v rovnováhe s ich predstavou o nás. V takej situácii som sa ocitol pred časom aj ja. Skladba „Zrkadlá“ je pre mňa niečo ako mantra, aby som nikdy nezabúdal, kto naozaj som, že je to môj život, moje víťazstva aj prehry. Bez ohľadu nato, čo hovoria ľudia v okolí, pretože niekedy sú tie ich reči iba „zrkadlom“ ich samého seba,“ hovorí otvorene Majself.

Majself prostredníctvom novej skladby ukazuje, aké dôležité je vedieť nastaviť zrkadlo i sebe samému

Tentokrát v hereckom obsadení sa objavil aj známy exotický herec Viktor Ibara z úspešného seriálu „Druhá šanca“. Rodák z Blatného pri Senci okrem herectva študuje aj medicínu, pričom aktuálne sa nachádza v štvrtom ročníku. S raperom sa stretli na módnej prehliadke a hneď si ľudsky sadli, preto aj Viktor prijal pozvanie na natáčanie klipu, ktorý si vyžadoval určite herecké skúsenosti. Skladbu opäť hudobne zastrešil interpretov dvorný producent Fillipian.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: PR/Brand manažér Jana Trellová | Foto: Peter „P.graphy“ Lašut & YouTube | Video: YouTube