Tereza Mašková je česká speváčka, víťazka piatej série speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar. Za dva roky pôsobenia na hudobnej scéne už stihla vydať sériu úspešných singlov.

V debute New Me predviedla svoju skvelú angličtinu na úrovni. Nasledovala pieseň Žár, ktorou potvrdila obrovský spevácky rozsah. Baladou O nás dvou vyvrcholil záujem, ktorý vzbudila medzi fanúšikmi. Túto pieseň jej totiž zložila a venovala skupina No Name.

Prvé dva roky na scéne uzatvára vydaním debutového albumu Zmatená. Vychádza už tento piatok, 12. júna. Zaujímavosťou je, že na nahrávke sa objaví aj presne 12 skladieb – Žár, Nahá, Blíž za tebou, Víc než hádky, Náš svět, New Me, Chtěla bych znát, O nás dvou, Jsme nej, Žijeme jenom jednou, Láskou se splést a Tažní ptáci.

Vydanie albumu sprevádza balada Tažní ptáci, ktorú napísal jej dobrý kamarát, taktiež muzikant, Martin Kučera.

,,Myslela som si, že keď budem vydávať svoj prvý album, budem vyprofilovaná speváčka, ktorá vie, čo chce. Postupom času som začala zisťovať, že to nie je až také jednoduché. Páči sa mi veľa žánrov a štýlov. Preto môj prvý album, ako hovorím, je farebný. Je na ňom všetko, čo ma baví, a v každej pesničke som zanechala kus seba, svoje emócie, slzy, šťastie a radosť. Dlho som sama zo seba bola zmätená,“ prezradila Tereza Mašková.

Tešíte sa?

Zdroj: teraz.sk | Foto: pravda.sk | Video: YouTube