Nie je žiadnym tajomstvom, ak napíšem, že veci sa teraz v dnešnej dobe zdajú trochu neisté a strašidelné. Je ťažké nájsť bezpečné miesto, keď sme uviaznatí v tejto globálnej pandémii. Naopak, astrológovia nám prinášajú predpovede, ktoré by mohli byť svetlým bodom na konci tunela.

19. marec 2020

Podľa astrológov sa nachádzame v období, kedy sú podľa horoskopu na scéne Ryby. Slnko a Neptún sú imaginárne spojené, čo znamená, že sme v období strachu a paranoje a veci je ťažko vidieť zreteľne. Keď sa Slnko presunie, budeme cítiť vzrast dôvery. Túto energiu musíme priviesť k novým nápadom na riešenie najväčších problémov na svete. Premýšľajme o tom takto: So Slnkom v Rybách sme pod vodou. Keď Slnko prejde do obdobia Barana, začneme vidieť veci zreteľnejšie.

21. marec 2020

Tento deň patrí planéte Saturn. Stručne napísané, má nám priniesť nové nápady, inovácie, ktorými dosiahneme pokroky.

24. marec 2020

Týmto dňom sa začne nový lunárny cyklus. Keďže Mesiac predstavuje naše pocity, tento posun nám pomôže regulovať naše emócie.

13. máj 2020

Počas tohto obdobia môžeme očakávať, že sa nádej a optimizmus konečne dostavia. Tento retrográdny proces trvá do 25. júna a začína sa 9. apríla, takže čoskoro uvidíme hlavné pozitívne zmeny. Panika by však mala začať ustupovať až 7. augusta.

4. október 2020

Hviezdy hovoria, že v tejto dobe dosiahneme zásadné prelomy v evolúcii.

19. december 2020

Tento mesiac patrí planéte Jupiter. Energia sa v poslednom mesiaci v tomto roku bude cítiť oveľa ľahšia.

Dúfame, a teda pevne veríme, že sa pandémia čoskoro ukončí a my sa tak konečne budeme môcť cítiť v bezpečí ! 🙂

Zdroj: cosmopolitan.com | Foto: tumblr.com