Mladý 25-ročný chlapec Taylor Young pochádza z Texasu. Naposledy ho videli začiatkom decembra v Houstone, najnovšie správy hovoria o objavení jeho tela v Dallase.

Nezvestného chlapca videli naposledy vlani dňa 9. decembra, a to konkrétne na záberoch. Šoféroval striebornú Hondu Civic z roku 2019 neďaleko banky Capital One na ulici South Voss Road v Houstone. Nehybné telo, ktoré objavili v Dallase, bolo identifikované ako Taylor Young, ktorý sa stratil takmer pred dvoma mesiacmi.

Telo našli v značnom štádiu rozkladu

Telo 25-ročného Younga objavili 19. januára v kufri jeho vozidla v záchytnom parkovisku v Dallase, oznámilo to v pondelok policajné oddelenie v Houstone. Údajne ho našli „v pokročilom štádiu rozkladu“.

Polícia tvrdí, že vyšetrovanie vraždy stále prebieha a súdny lekár okresu Dallas čoskoro určí Youngovu príčinu smrti.

Chlapcova matka Tiffany Robinson, ktorá obdržala šokujúce zistenia o smrti svojho syna, sa rozhodla svoje emócie zdieľať prostredníctvom sociálnej siete:

,,Ako som sa so svetom podelila o Taylorovom zmiznutí, chcem sa podeliť aj o túto stratu. Stratila som syna, dieťa, priateľa. Budem vychovávať jeho lásku, jeho psa Gigi. Prosím, v čase smútku vás žiadam, aby ste nás naďalej vyzdvihovali v modlitbách. Ďakujeme vám za všetku podporu,“ napísala na Instagrame k fotografii jej syna.

Telo Taylora Younga našli v kufri jeho auta

Taylor bol bezproblémový

Matka dieťaťa tvrdí, že Taylor bol vždy slušný, dodržiaval svoj plán, riadil sa denným rozvrhom a, samozrejme, nevyhľadával žiadne problémy. Robinson taktiež dodala, že Taylor zvykol hrávať bingo so staršími občanmi, čo je dokonalým príkladom jeho dobrého charakteru.

,,Bol skromný, milý, živý a priateľský. Miloval rybárčenie, jazdu na bicykli, ale hlavne skateboarding. Nikdy sa nehádal. Rozhodne nebol bitkár. Rád pomáhal ľuďom. Je len zvláštne, že toto sa práve jemu mohlo stať,“ povedala matka.

Youngov šéf ho považoval za jedného z najlepších zamestnancov, dokonca ho plánoval aj povýšiť.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: people.com | Foto: Courtesy Tiffany Robinson