Britský princ William zakaždým pôsobí ako sebavedomý muž. To však rozhodne neplatí, ak je v prítomnosti očarujúcej ženy, ako je napríklad Kate Middleton. O tom svedčí aj ich prvé stretnutie!

Pozná ich celý svet, o tom niet pochýb. Sympatická dvojica sa zasnúbila v roku 2010 a o rok nato sa aj vzali. Dnes žijú v spokojnom manželstve a spoločne vychovávajú tri deti – Georgea, Charlotte a Louisa. Ako sa ich príbeh lásky začal? Nie priam najlepšie, menším trapasom!

Kde sa spoznali?

Princ William a vojvodkyňa Kate sa prvýkrát stretli v roku 2001 počas štúdia na Univerzite St. Andrews, ktorú obaja navštevovali. Je tak jasné, že sa z času na čas stretávali v priestoroch univerzity. A hoci princ William bol už vtedy sledovanou osobou, prvý kontakt s peknou spolužiačkou Kate nešiel podľa jeho predstáv.

Ako vyzeral ich úplne prvý rozhovor?

Prvý rozhovor bol tak trochu trápny. Princ William bol nervózny a chcel, aby všetko bolo dokonalé. To sa mu ale vymklo z rúk a potom na to aj doplatil. Ako kráčal smerom k nej, tak zakopol. Kate Middleton si to všimla a princ William sa rýchlo snažiť zakryť situáciu.

,,Och, to je hrozný začiatok, budeš si o mne myslieť, že som úplný truľo,“ zneli prvé slová princa Williama.

Avšak Kate aj takýto nešikovný spôsob oslovenia zrejme zaujal, keďže prijala jeho pozvanie na študentskú večeru. Vojvodkyňa z Cambridgea dokonca prezradila aj nejaké taktiky, ako sa ju snažil získať princ William.

,,Počas našich univerzitných čias varil rôzne druhy jedál. Bolo to v období, kedy sa na mňa snažil zapôsobiť. Boli to jedlá ako bolonské špagety a podobne.“

Zdroj: pravda.sk | Foto: tumblr.com