Dominika Mirgová neustále prekvapuje. Svoju hudobnú kariéru berie naozaj vážne a podľa toho sa aj správa. Talentovaná speváčka má mnoho hitov, avšak teraz sa môže pochváliť najnovším. Horúca a letná novinka Dnes sa nesie v znamení letnej atmosféry.

Dominika Mirgová

Nie je žiadnym tajomstvom, že dobrá hudba, slnečné lúče, priatelia či unikátne drinky patria k neopísateľnému letu. Všetky tieto charakteristiky sa snažila Dominika zachytiť aj vo svojom novom videoklipe. Dominika Mirgová v predstavení bohyne a ďalší interpreti ako Mišo Biely či Adiss majú svoj podiel na samotnom videoklipe.

Dominika Mirgova

,,Toľko nervov, stresov a času ma stála výroba tohto klipu, že som mala pocit, akoby som “mesiac rodila”. Dostala som sa, žiaľ, aj do situácie, kedy som točenie musela zachraňovať a ostala som na to sama. V živote občas prídu aj takéto situácie, kedy si asi človek má uvedomiť niektoré veci, a ja som vďačná aj za všetky prekážky, ktoré síce občas s “prehrotenými” emóciami dokážem zvládnuť. ĎAKUJEM všetkým, ktorí sa akokoľvek podielali na výrobe klipu alebo pesničky,” priznala talentovaná speváčka na sociálnej sieti.

Zdroj: slovakwoman.sk|Foto: Instagram.com, YouTube.com