Vanessa Bryant je manželkou profesionálneho amerického basketbalistu, nebohého Kobe Bryanta. Kobe hral za klub Los Angeles Lakers v NBA. V jeho šľapajách pokračovala aj ich dcérka, Gianna.

Potom však nastal 26. január. V tento osudný deň prišiel o život Kobe aj s neplnoletou, 13-ročnou dcérou, Giannou. Nešťastie sa stalo pred pár mesiacmi v meste Calabasas v štáte Kalifornia. Vrtuľník, v ktorom sedeli aj spolu s ďalšími siedmimi pasažiermi vrátene pilota, sa zrútil. Haváriu, žiaľ, nikto neprežil.

Táto smutná správa obletela celý svet a prudko zasiahla nielen rodiny obetí, ale aj fanúšikov a samotný svet športu, hlavne svet basketbalu.

https://www.instagram.com/p/B77K8XWDY7O/
https://www.instagram.com/p/B9h6OhKDojK/
https://www.instagram.com/p/B8Axc2Oj4pl/

Dňa 1. mája by Gianna, ktorú každý volá Gigi, oslavovala svoje nedožité 14. narodeniny. Jej mama zverejnila fotografiu s krásnym a srdcervúcim odkazom:

,,Krásne 14-te narodeniny pre moje malé sladké dievčatko, Giannu. Mama ťa miluje oveľa viac, ako ti to kedykoľvek mohla ukázať. Ty si navždy súčasťou MOJEJ DUŠE. Každý deň mi tak veľmi chýbaš. Kiežby som sa mohla zobudiť a mať ťa tu pri sebe. Chýba mi tvoj úsmev, tvoje objatia a tvoj chichot. Chýba mi VŠETKO, čo súvisí S TEBOU, Gigi. ĽÚBIM ŤA VEĽMI!!!!!!!“

https://www.instagram.com/p/B_psEN4jWPc/

Na záver ešte chcem vyjadriť úprimnú sústrasť každému, kto poznal osoby, ktoré zahynuli pri páde vrtuľníka. Prajem vám veľa síl do života. Držte sa! Tento článok si dovolím ukončiť citátom od našej slávnej 24ky:

,,Hrdinovia prichádzajú a odchádzajú, ale legendy sú večné.“ – Kobe Bryant

Zdroj: insider.com | Foto: Instagram.com & tumblr.com