Pred pár mesiacmi ako zváračka okien, dnes je z nej veľmi populárna žena. Svojim nezabudnuteľným hlasom si získala srdcia mnohých divákov. Vďaka ich hlasom sa stala víťazkou SuperStar 2020.

Barbora nepatrila

Talentovaná brunetka si uvedomuje, čo všetko získala výhrou v speváckej súťaži, avšak pomoc nechce a ani nežiada. So všetkým si vraj poradí sama. Barbora sa netají tým, že v speve chce pokračovať aj naďalej. Vo fabrike, v ktorej pracovala dala výpoveď. Výhra 75 000 eur jej otvorila bránu v širokom svete. Manažéra, ktorý by jej bol nápomocný však rázne odmietla.

Barbore sa

„Mať nejakého človeka, ktorý si bude brať prachy za to, že dvíha telefón a zapisuje veci, ktoré môžem ja robiť, mi príde nelogické. Aj keď ma to síce bude stáť viac námahy, najradšej by som bola, keby to robím sama,“ prezradila bez servítky víťazka Barbora.

Pred sebou má veľmi náročné časy, avšak verí, že ich zvládne. Hoci pravda je taká, že už v tomto čase sa musí Barbora riadne obracať, keďže má povinností nad hlavu. Známa brunetka neprekvapuje však len touto informáciou. Pred nedávnom vyhlásila naozaj zarážajúce tvrdenie.

„Neverím na koronu. To je ako veriť v Ježiška. Proste nikdy ste to nevideli,“ povedala Barbora, čím si vyslúžila aj vlnu kritiky.

Barbora Piešová

Zdroj: cas.sk|Foto: markiza.sk