„Aký v skutočnosti je? Čo dokáže? Čím sa môže popýšiť?”

Otázky, ktoré sprevádzajú ženy na každom kroku. Keď sa žene páči nejaký muž, pre lásku často nevidí to, aký v skutočnosti je. Odhalí to neskôr, avšak to už býva poriadne neskoro. Mužov v domácnosti je naozaj mnoho. Akého by ste doma rozhodne nechceli?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt aký je muž?

Domáci majster

Muž, ktorý zvládne v domácnosti úplne všetko. Dokáže vymaľovať, navŕtať, polepiť, vymeniť, opraviť. Ženy, ktoré majú doma domáceho kutila za mnoho vecí dokážu aj ušetriť. Nie sú odkázané na to, aby zakaždým volali opravára, keď sa v domácnosti niečo pokazí. Šikovný manžel si dokáže poradiť so všetkým, do čoho sa pustí. Mať pri sebe takéhoto muža nie je nikdy na škodu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt domáci majster

Počítačový magnát

Počítač je jeho život. Tak možno opísať človeka zaťaženého na počítač. Takýto muž v domácnosti stavia často práve počítač na prvé miesto. Nevravím, že je to tak vždy. Poznám rodiny, v ktorých sa muž venuje práci na počítači, avšak rodinu nikdy nezanedbáva. Takýto počítačový technik dokáže svojej rodine v tejto oblasti pomôcť. Nie je žiadnym prekvapením ak poviem, že dnešné deti sú bez znalosti počítača stratené. Ovládanie moderných technológií je v súčasnosti na dennom poriadku. Z tohto pohľadu môže byť otec v pozícií počítačového fanatika veľmi efektívny svojim deťom. Nemôže však zabúdať na to, čo je pre neho najväčšou hodnotou.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt počítačový človek

Mamičkin maznáčik

Tento typ muža v domácnosti veľmi dobre poznám. Mám brata, ktorý má síce 18 rokov, no od dospelosti má stále poriadne ďaleko. Za akýchkoľvek okolností sa stále spolieha na matku, ktorá za neho urobí všetko. Hoci sa snaží mnoho vecí vybaviť samostatne, nikdy to nedopadne podľa jeho predstáv. Takýto typ človeka nezájde v živote veľmi ďaleko. V živote každého raz príde obdobie, kedy je nutné osamostatniť sa. Nikto sa tomu nevyhne.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mamičkin maznáčik

Lenivec

Myslím si, že žiadna žena by doma nechcela mať muža, ktorý sa od gauča ani na sekundu nepohne. Spí, sedí, leží, relaxuje a nepriloží ruku k dielu. Čo má žena z takého muža? Myslím si, že absolútne nič. S lenivosťou žiaden človek príliš ďaleko nezájde.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lenivý človek

Arogantný násilník

Neustály rev, krik a nadávky aj toho najsilnejšieho rázu. Agresívnych mužov je v súčasnosti mnoho a neustále ich pribúda. Žiadna žena si nepredstavuje svoju domácnosť a rodinnú pohodu v kriku, hnevu, nadávkach, v ťažších prípadoch dokonca aj násilia. S násilníkmi by sme určite nemali zotrvávať pod jednou strechou, pretože nikdy nevieme čo nám môže po boku takéhoto človeka hroziť.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt násilnk

Workoholik

Na jednej strane hrdosť, na druhej nepochopenie. Človek, ktorý na prvé miesto v živote stavia prácu. Všetky svoje koníčky a záľuby nahrádza prácou, čo nie je práve najvhodnejšou variantou. Deň či noc nezohráva žiadny rozdiel. Práca, práca, všade práca. Pre človeka posadnutého prácou neexistuje žiadna hranica času.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt workoholik

Zdroj: Čojee!?|Foto: spoznajmesa.sk, diva.sk