Láska je veľmi emotívnym a nádherným citom. Niekedy netreba povedať ani slovo, keďže láska slová nepozná. O samotnej láske niekedy vypovie aj obyčajná fotka. Takto je to aj v prípade úžasného Ondreja Kandráča a jeho manželky Eriky.

Už o krátky čas sa táto krásna rodinka rozrastie o ďalšieho člena. Na dcérku Máriu sa už všetci veľmi tešia a nevedia sa jej dočkať. Manželstvo tejto sympatickej dvojice trvá už 12 rokov, no napriek tomu je ich láska stále rovnako silná, ako na samotnom začiatku.

„Verím, že manželka to ako vždy bravúrne zvládne a ja sa jej v tom budem snažiť všemožne pomáhať,” vyhlásil šťastný muzikant so srdcom na správnom mieste.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Ondrej sa svojou manželkou veľmi rád pochváli a považuje ju za najkrajšiu ženu na svete. Dovolil si zverejniť fotografiu svojej milovanej manželky aj na sociálnych sieťach. Fotografia je dych zarážajúca a nemožno sa Ondrejovi ani čudovať, že svoju milovanú nadovšetko miluje. Fotografia si vyslúžila mnoho pozitívnych komentárov.

„Toto je krása, jemnosť, ženskosť, materstvo, jednoduchosť, skromnosť, prosto nádhera. Presný opak Kimličkových fotiek,” napísala pani na sociálnej sieti.

https://www.instagram.com/p/CBhvmBWj-uj/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com, Bibienfoto.sk