Noah Cyrus je mladšou sestrou úspešnej americkej speváčky a herečky Miley Cyrus. Vyrastať v tieni megastar nebolo vôbec ľahké. Svoje o tom vie aj Noah, ktorá svoje pocity opísala narovinu! Nechýbali ani slzy!

Detstvo a dospievanie prežívala s pocitom, že sa o ňu nikto nezaujíma a nestará. Všetci chceli hovoriť len o jej slávnej sestre. Byť malou sestrou Miley Cyrus bolo pre ňu nesmierne ťažké.

,,Každý mi hovoril, že som ako keby jej tieň. To bolo niečo, čo som počúvala každý deň a vlastne celý život. Nejakým spôsobom som jej nestačila, či už to bolo kvôli môjmu vzhľadu alebo kvôli mojej osobnosti. Dokonca som pri nej mala niekedy taký pocit, že dýcham nesprávne,“ opisuje svoje pocity Noah.

V rozhovore pre The Telegraph si zaspomínala, aké to bolo vidieť svoje paparazzi fotky v médiách. Išlo o obdobie, kedy vrcholila sláva seriálu Hannah Montana, v ktorom hrala hlavnú rolu jej všetkými zbožňovaná sestra Miley Cyrus.

Noah sa cítila ako dieťa okradnutá o svoju identitu. Keď ju stretli na ulici, zakaždým sa dočkala podobnej reakcie:

,,Ja vás poznám! Vy ste malá sestra Hanny Montany!“

Svoje pocity opísala aj v skladbe Young & Sad

Keďže o svojich pocitoch veľa nenarozpráva, radšej ich zakomponovala do skladby. Iba spevom a hudbou vie naozaj vyjadriť to, čo cíti. Keďže už o tejto téme nechce nikdy hovoriť, rozhodla sa, že túto časť života navždy pochová do piesne Young & Sad.

,,Moja sestra je ako slnko, prináša dobré svetlo kamkoľvek ide a ja som sa narodila v dažďových oblakoch, požehnaná v jej tieňoch,“ spieva Noah.

Zdroj: pravda.sk | Foto: tumblr.com | Video: YouTube