Piloti Flying Bulls Aerobatic Team, ktorí sa nezastavia ani pred neuveriteľnými kúskami, pretekaním s Gripenmi a pri každom vzlete vyzývajú gravitačné zákony, ti teraz dávajú možnosť stať sa na jeden deň jedným z nich a zaletieť si tak pre životný zážitok!

Aké podmienky pre zapojenie sa do unikátnej súťaže si Red Bull pripravil!? Je to naozaj jednoduché:

The Flying Bulls Aerobatics Team // Dan Vojtech / Red Bull Content Pool

Na desať vybraných šťastlivcov čaká letecký zážitok snov! Stačí sa zapojiť do súťaže a môžeš byť jedným z nich. Nie len, že sa preletíš v kokpite lietadla s elitnými pilotmi Flying Bulls, naviac budeš mať zaistenú dopravu na letisko, prejdeš si bezpečnostným školením, zoznámiš sa s pilotmi a mrkneš do hangáru.

Navyše si so sebou budeš môcť vziať jednu osobu ako sprievod a keď ti dôjde energia, bude pre vás nachystaný catering a Red Bull priamo na mieste.

Pre zapojenie súťaže stačí vyplniť nasledujúci formulár nižšie a odpovedať prostredníctvom neho na štyri súťažné otázky.

Celý formulár nájdeš na ich webe, stačí ak klikneš na tento odkaz.

Tak neváhaj a zmeň svoj zabehnutý život týmto naozaj adrenalínovým zážitkom spomedzi oblakov. Na webe Red Bull sa dostaneš aj k videám, po ktorých sa ti už teraz pokrúti žalúdok 🙂

Zdroj: redbull.com / Foto: redbullcontentpool – Dan Vojtech