Vek medzi 12 – 20 rokov, teda teenagerský vek patrí medzi tie najzaujímavejšie a najrozmanitejšie obdobie každého človeka. To, že sa vtedy formuje najviac naša osobnosť a vplýva na nás celý okolitý svet je úplne jasné. Naberanie vedomostí, sledovanie trendov, spoznávanie ľudí a utužovanie priateľstiev. To všetko k tomu patrí. 

Prešiel si tým každý z nás, niekto bez väčšej drámy, ale pre niekoho to znamenalo prechod niekoľkými rebelujúcimi fázami. Či už ide o štýl obliekania alebo hudbu, strih vlasov, tetovania, náušnice a podobne. Kto sa za svoju mladosť nestretol s pankáčom, emákom, rapperom či metalistom asi ani z domu nevyšiel a hral sa počítačové hry. Vtedy to pre každého hralo veľmi dôležitú úlohu a základom bolo presvedčiť rodičov, že toto sme skutočne my, nie je to len nejaké obyčajné obdobie v živote, ktoré rýchlo skončí. Naši rodičia sa len tešili na ten deň, keď vyrastieme a staneme sa skutočne sebestačným človekom s vlastným názorom a presvedčením, ktorého už prešlo rebelstvo a podobné veci.

Z tohto obdobia však ostali len fotografie a spomienky. Aby sme si to mohli lepšie predstaviť, pozri si zopár fotografií ľudí, ktorí prešli veľkou zmenou a vystúpili z rebelujúceho kruhu! Tá zmena je niekedy naozaj neuveriteľná!

zdroj: boredpanda.com