Občas sa stane, že kuchár musí uvariť niečo, čo mu proste nechutí. Tak isto ako v prípade Ali, ktorá si objednala pizzu „Hawaii“ z miestnej reštaurácie.

V jednej anglickej reštaurácii si zmysleli, že nebudú podávať to, čo im nechutí. A medzi to patrí aj ovocie na pizzu. Nechali sa počuť, že kombinovať paradajkovú omáčku s teplým syrom a kyslím ovocím – je to hnus! Kuchár poslal zákazníčke aj „milý“ odkaz, ktorý napísal priamo na vnútornú stranu krabice.

https://twitter.com/Try2ShootUsDown/status/838224236040708096

Zákazníčka zostala samozrejme prekvapená po otvorení škatule. Namiesto svojej obľúbenej pizze jej bolo doručené niečo úplne iné. Na vnútornej strane bol odkaz, že nie je možné dať na pizzu ananás, je to hnus. A samozrejme ako ospravedlnenie tam bola prilepená bankovka, ako môžete vidieť na obrázku. So svojím prípadom sa ihneď podelila s priateľmi na internete a reakcia celej krajiny na seba nenechala dlho čakať. Je predsa správne, aby reštaurácia diktovala zákazníkovi čo má jesť? No asi nie je.

YouGou dokonca uverejnil prieskum obľúbenosti pizze v Spojenom kráľovstve a pridal k tomu aj zoznam, ktorý percentuálne vyjadruje obľúbenosť príloh na tejto pochúťke. Za najobľúbenejší označil hríby a veľmi vysoko sa tak isto ocitol aj samotný ananás, dokonca na delenom mieste s kukuricou. Na druhej strane, len 4 z desiatich obyvateľov Anglicka nemajú radi ananás ako prílohu na pizzu.

Zdroj: mirror.co.uk