Monika Hilmerová je sympatická slovenská herečka, ktorá sa pohybuje na hereckej scéne už od svojich 10-tich rokov. O sláve a tráve! Film, v ktorom zakúsila svoju prvú rolu v hereckom svete. V mladosti sa stala členkou Radošínskeho divadla vo veku 16 rokov.

Filmovízia: O sláve a tráve [1984]

Nie je tajomstvom, že táto talentovaná herečka má vyštudovanú aj vysokú školu, avšak naozaj v netradičnom odbore, čo sa týka jej osoby. Monika priznala, že na začiatku svojej hereckej kariéry mesačne odohrala 25 až 30 predstavení, čo nebolo vôbec jednoduché. Napriek ťažkým časom sa však dokázala zodpovedne venovať aj štúdiu na vysokej škole. Zvolený odbor známej herečky je naozaj prekvapujúcim zistením. Andragogika!

https://www.instagram.com/p/CATOfGmAJCG/?utm_source=ig_web_copy_link

„Andragogika je vlastne odbor na filozofickej fakulte. Je to veda o výchove a vzdelávaní dospelých,” uviedla s humorom Monika, kde vysvetlila aj to, že v doslovnom preklade táto veda znamená vzdelávanie mužov.

Nastoľuje sa otázka, či Monika vychováva aj svojho muža Jara.

,,Muž sa nedá vychovať. To musí robiť jeho mama. Žena sa o to snaží, ale myslím, že sa to nedá. Musím sa opýtať Jara, či som ho ukotvila. Ja ho nechcem ukotvovať,” poznamenala s humorom známa herečka.

https://www.instagram.com/p/B9_hnZYg8ZV/?utm_source=ig_web_copy_link

,,Keď sa žena zosobáši, tak dúfa, že toho muža zmení, a teda neúspešne. A muž zasa dúfa, že tá žena sa nezmení a tiež neúspešne. Ja to mám super s Jarom, pretože je s ním strašná sranda. A ja som zistila, že to je jedna z najdôležitejších vlastností, aby sa žena mohla so svojím mužom smiať,” poznamenala s dávkou humoru Monika.

Zdroj: slovakwoman.sk| Foto: Instagram.com