Pomaly to bude mesiac, čo sa speváčka Monika Bagárová stala mamou. Mladá mamička si rolu matky naplno užíva a materské povinnosti si plní na viac, než 100 percent. Starostlivosť o bábätko však vôbec nie je jednoduchá. Cez deň venovať všetku svoju pozornosť bábätku a v noci nespať si často pýta svoju daň. Príspevok na sociálnej sieti svedčí o tom, že aj mladá speváčka je len človek.

https://www.instagram.com/p/CBjJwIQn3Pg/?utm_source=ig_web_copy_link

Po krátkom čase sa jej veľmi rýchlo osvedčilo to, čo sa hovorí celé roky. Keď zaspí bábätko, pospi si aj ty! Monika to skutočne vzala za pravdu. V poslednom období sa Monika neubráni slzám a ani sama nevie prečo. Pravda je taká, že v šestonedelí sú takéto stavy prirodzené a nejde o nič nezvyčajné.

„Ešte pred chvíľou si bola v brušku a ja som si predstavovala, ako tá naša Ruminka asi bude vyzerať, aká bude, ako to všetko budeme zvládať, či budem dobrá mama, a najmä som sa každý deň modlila za to, aby bola zdravá, lebo to je najdôležitejšie,” povedala Monika so slzami v očiach.

https://www.instagram.com/p/CBSeL-QHjWb/?utm_source=ig_web_copy_link

Malá Rumia rastie ako z vody a robí rodičom obrovskú radosť. Je šťastná, zdravá a všetko je v najlepšom poriadku.

„Teraz to bude už takmer mesiac, čo je medzi nami a ja prežívam najkrajšie životné obdobie. Je to láska nebeská. A ešte jedna vec, stále plačem, niekedy len tak,” napísala dojímavo čerstvá mamička.

Rumia Bagarova

Mladú mamičku povzbudili slová Daniely Nízlovej, ktorá jej naozaj veľmi pomohla.

„Moje zlaté, neboj, ja som šestonedelie tiež preplakala, len tak. Teším sa na Vás, keď sa uvidíme,” napísala povzbudivé slová Twiinska.

Rumia - Monika Bagárová ( bagarovamonika) • Fotky a videá na Instagrame(1)

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com