Podľa samotného nadpisu si možno veľa ľudí povie, že je to téma, ktorá sa rozoberá pomerne často a v každej sa píše to isté. Ja som sa ju však rozhodla poňať po svojom. V nasledovných riadkoch som sa rozhodla podeliť sa s Vami s radami, ako tráviť voľný čas a neunudiť sa k smrti.

Čítanie

Čítanie kníh patrí nepochybne do aktivít voľného času mnohých ľudí. Ak si radi prečítate dobrú knihu, je to nielen príjemné ale aj užitočné. Pri samotnom čítaní si človek uvoľní všetky svoje myšlienky. Vypustí negatívne myšlienky a uvoľní si aj každý sval svojho tela. Nehovorí sa nadarmo, že ak radi čítate, čítajte aj naďalej.

Čítanie kníh vám predĺži život o dva roky - Index SME

Relaxačný kúpeľ

Po náročnom dni nepochybne nemôže u mňa chýbať horúci kúpeľ s penou a lupeňmi ruží, ktoré prispievajú k relaxácií tela. V momente, keď vstúpim do vane a nalejem eukalyptus, vôňa z kúpeľne preniká celým domom. Samozrejme, že u mňa doma sa nezaobídem ani bez lupeňov ruží, ktoré nepochybne patria do hurúceho a penového kúpeľa.Ako bonus pridávam aj vonnú sviečku a hudbu, ktorá spríjemní celú atmosféru.

Kúpeľ s penou: ako si vyrobiť penový kúpeľ pre seba?

Hra na klavíri

Keďže som žena, ktorá je nadaná umeleckým smerom, piano u mňa doma rozhodne nechýba. Vždy, keď sa nudím, alebo dostanem chuť si vytiahnem svoje varhany a idem si zahrať na spríjemnenie nálady. Hrám, spievam, až kým si neuvedomím koľko je hodín. Nie nadarmo sa hovorí, že hudba je liekom na trápenie duše.

Tyden.cz | Rekord ve hře na klavír chtějí pokořit nadšenci v Jičíně

Prechádzky

Niet pochýb, že príjemná prechádzka ešte nikdy nikomu neuškodila. Ja mám prírodu a prechádzky veľmi rada a preto sa im nevyhýbam. Čo je krajšie ako sa ísť prejsť do lesa a nadýchať sa čerstvého vzduchu? Uvoľnenie a relaxácia rozhodne nechýba. Myslím si, že dobrá prechádzka raz do týždňa by mala byť v harmonograme každého človeka.

Prechádzka v prírode je vždy dobrý nápad! Zisti, aké má benefity ⋆ Fitlavia

Varenie a pečenie

Ak sa nudím a nemám čo robiť, pustím sa do varenia alebo pečenia. Je to moje hobby a koníček, takže varím veľmi rada. Experimenty sú moje a rôzne špecialitky tiež. Je to úžasný pocit ako vytvoriť niečo nové. Najlepšie na všetkom je to, že ak druhým chutí, môžem sa zaslúžene pochváliť.

Recepty online, varenie, pečenie, najlepšie recepty - Dobruchut.sk

Zdroj: Anci|Foto: fitlavia.sk, tyden.cz, FehrPlay.com