Do obdobia zažívania lásky nepochybne patrí aj návšteva frajerových rodičov. Na svoju prvú návštevu si pamätám tak, ako by to bolo včera. Stalo sa tak deň pred dlho-očakávaným Silvestrom. Môj milovaný ma vyzdvihol doma a okolo 18:30 sme vyrazili do Grúňa, odkiaľ aj pochádza. Všade bolo plno snehu a mráz riadne štípal. Na samotnú cestu s ním nikdy nezabudnem, keďže som prežívala naozaj obrovský stres, čo si myslím, že je vcelku úplne pochopiteľné.

Zimní Láska | Básničky o lásce

V momente, keď mi oznámil, že práve sme dorazili do Grúňa, mi srdce začalo biť tak, ako ešte nikdy predtým. Ten stres bol neopísateľný. Ihneď ako sme dorazili pred jeho dom, vyšli nás privítať jeho rodičia. Privítanie bolo veľmi milé a dojemné. Teta mi ihneď núkala koláčiky a rôzne dobroty, kým ujo nezaostával a nalial mi za jeden. Pripili sme si a pustili sme sa do debaty.

Moji svokrovci – pohroma? | Najmama.sk

Naše rozhovory nemali konca-kraja a ani som si neuvedomila ako zo mňa stres pomaly, ale isto opadáva. Viete, čím to bolo? Všetko to malo len jediný dôvod! Úžasní ľudia! Po veľmi krátkej dobe som sa u nich naozaj cítila ako doma. Teta mi pripomínala moju maminu, predovšetkým svojou usilovnosťou, pracovitosťou, starostlivosťou a láskou. Ujo je zas človek plný smiechu, srandy a humoru, takže človek sa každopádne nikdy v tejto rodinke nenudí.

Mladý Pár Bozkávanie Kiss - Fotografia zdarma na Pixabay

Hoci som mala na samotnom začiatku stres, ako ešte nikdy predtým, naozaj to stálo za to. Dnes sa píše už čoskoro rok, čo tvoríme s mojím milovaným pár a je to naozaj neopísateľné. Jednoducho u nich doma sa cítim naozaj ako doma! Darmo! Niet nad lepších svokrovcov, akých mám ja!

Láska sa dá vyjadriť mnohými spôsobmi | ELITE Date

Zdroj: Anci|Foto: elitedate.sk, pixabay.com