Na čo sme čakali už hodnú dobu sa dnes stalo skutočnosťou. Člen TyNikdy Label a jeden z najlepších českých interprets Paulie Garand vydáva svoj sólový počin s názom Nirvana. Na predchádzajúcich dvoch albumoch s názvom Boomerang a Molo spolupracoval Paulie len s Kenny Roughom. Tento však nie je pokračovateľom tejto spolupráce. Nirvana obsahuje viacero producentov a tak isto viacero spoluprác zo strany rapperov, čo v nás vzbudzuje veľké očakávania a zvedavosť. Vieme, že na albume sa môžeš tešiť na mená ako Idea, Supa, Adiss alebo napríklad spomínaný Boy Wonder.

https://www.facebook.com/pauliegarandofficial/posts/1368036806594821:0

Paulie momentálne svoj album premiérovo uvádza na Nirvana Release party v Liberci a v Prahe, neskôr sa chystá na Nirvana Tour. Môžeme očakávať veľké veci a veľmi kvalitnú show. Okrem iného dnes uzrela svetlo sveta aj v poradí už piata skladba z nového albumu, ku ktorej pripája aj klip. Skladba sa volá Penicilin a sekunduje mu na nej ďalší člen TyNikdy, legendárny Boy Wonder. Nedá sa nespomenúť, že samotné grafické prevedenie klipu si pod palec zobrala MYSTIKA PRODUKT a opäť nesklamala. Čiernobiely vizuál, scény viac menej nevhodné pre citlivé povahy ale za to pozoruhodné spracovanie a skvelý nápad. Tlieskam a dopĺňam, že o beat sa postaral Grimaso. Takže samé zvučné mená sú zárukou kvality a hlavne dobrého rapu!

Do teraz zatiaľ z albumu Nirvana poznáme 4 skladby, ktoré boli ovenčené grafikou. Sú nimi skladby Bali, Nirvana, Neony a Play. Tak, nech sa páči, vychutnajte si novinku a nezabudni podporiť kúpou albumu na tejto stránke.