Paulie Garand vydáva album Nirvana a pripája klip ku skladbe Penicilin!

Na čo sme čakali už hodnú dobu sa dnes stalo skutočnosťou. Člen TyNikdy Label a jeden z najlepších českých interprets Paulie Garand vydáva svoj sólový počin s názom Nirvana. Na predchádzajúcich dvoch albumoch s názvom Boomerang a Molo spolupracoval Paulie len s Kenny Roughom. Tento však nie je pokračovateľom tejto spolupráce. Nirvana obsahuje viacero producentov a tak isto viacero spoluprác zo strany rapperov, čo v nás vzbudzuje veľké očakávania a zvedavosť. Vieme, že na albume sa môžeš tešiť na mená ako Idea, Supa, Adiss alebo napríklad spomínaný Boy Wonder.

Album "NIRVANA" je oficiálně venku. Ready je pro vás jak ve fyzický podobě CD, který můžete objednávat na našem e-shopu…

Uverejnil používateľ Paulie Garand Štvrtok 23. marca 2017

Paulie momentálne svoj album premiérovo uvádza na Nirvana Release party v Liberci a v Prahe, neskôr sa chystá na Nirvana Tour. Môžeme očakávať veľké veci a veľmi kvalitnú show. Okrem iného dnes uzrela svetlo sveta aj v poradí už piata skladba z nového albumu, ku ktorej pripája aj klip. Skladba sa volá Penicilin a sekunduje mu na nej ďalší člen TyNikdy, legendárny Boy Wonder. Nedá sa nespomenúť, že samotné grafické prevedenie klipu si pod palec zobrala MYSTIKA PRODUKT a opäť nesklamala. Čiernobiely vizuál, scény viac menej nevhodné pre citlivé povahy ale za to pozoruhodné spracovanie a skvelý nápad. Tlieskam a dopĺňam, že o beat sa postaral Grimaso. Takže samé zvučné mená sú zárukou kvality a hlavne dobrého rapu!

Do teraz zatiaľ z albumu Nirvana poznáme 4 skladby, ktoré boli ovenčené grafikou. Sú nimi skladby Bali, Nirvana, Neony a Play. Tak, nech sa páči, vychutnajte si novinku a nezabudni podporiť kúpou albumu na tejto stránke.

Čítajte ďalej

JOIN THE DISCUSSION