Koncom novembra uplynie osem rokov od tragickej autonehody, pri ktorej zomrel sympatický herec Paul Walker. Preslávili ho rýchle autá z filmovej série The Fast and the Furious a paradoxne ho o život pripravilo práve červené porsche. Zanechal po sebe jedinú dcéru, ktorá v tom čase bola ešte len tínedžerkou. Dnes je z nej už dospelá, čerstvo vydatá žena.

Meadow, dcéra Paula Walkera, si svoje „áno“ povedala so začínajúcim hercom menom Louis Thornton-Allan. Ako dobre vieme, tradične by mal nevestu k oltáru priviesť vlastný otec, žiaľ, Meadow to nebolo dopriate. K oltáru ju tak doviedol blízky priateľ a kolega zosnulého otca, Vin Diesel, ktorý je zároveň aj jej krstným otcom. Bol to dojímavý moment nielen pre zúčastnených hostí, ale aj pre samotných fanúšikov.

Svadba sa konala v piatok 22. októbra, tri mesiace po ich zásnubách. Dvadsaťdvaročná modelka zverejnila svoj veľký Deň D na sociálnej sieti. Meadow si svoje súkromie drží v tajnosti, ale vyzerá to tak, že o tieto nezabudnuteľné chvíle sa chcela verejne podeliť aj s ostatnými. Slávnostný obrad sa konal na pláži v Dominikánskej republike, šťastie a láska viseli vo vzduchu. Krásny večer zakončil veľkolepý ohňostroj.

,,Všetci sme boli bosí, tancovali sme v piesku. Oslavu ukončil ohňostroj a potom sme zapálili lampióny,“ opisuje svoj svadobný deň Meadow.

Na svadbe nesmeli chýbať ani ďalšie známe hollywoodske hviezdy. Meadow prišli osobne zagratulovať aj herci ako Dwayne „The Rock“ Johnson či Jordana Brewster alias Mia Toretto. Na Instagrame jej nezabudli zablahoželať ani Tyrese Gibson a Ludacris, ktorí si tiež zahrali vo filme Rýchlo a zbesilo.

Nerozlučná dvojica

,,Nemám priateľov, mám rodinu.“ Toto je jedna z najznámejších hlášok filmu Rýchlo a zbesilo. Vyslovil ju Dominic Toretto, ktorého stvárňuje Vin Diesel. Nielen na plátne, ale aj v skutočnosti si boli Paul Walker a Vin Diesel veľmi blízki, považovali sa dokonca za bratov. Svedčí o tom aj fakt, že Meadow často navštevuje svojho krstného otca, s ktorým má naozaj dobrý vzťah. Taktiež sa zvykne hrať aj s jeho šesťročnou dcérou Pauline.

,,Je to prvá osoba, ktorá mi na Deň otcov zaželá všetko najlepšie. Vidieť ju s mojimi deťmi je jedna z najkrajších vecí. Sú chvíle, keď ju sledujem, ako sa hrá s mojou šesťročnou dcérou Pauline, a zasiahne ma to tak hlboko, pretože si viem predstaviť, čo by cítil môj brat, keby to videl,“ prezradil Vin Diesel.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: thesun.co.uk, cnn.com & topstar.noviny.sk | Foto: Instagram.com & weheartit.com