Súčasná situácia sa malými krôčikmi vymáha spod zovretia zákerného vírusu. Za posledné obdobie klesajú úmrtia a v nemocniciach pribúda stále čoraz menej infikovaných pacientov. Od pondelka prichádza k miernemu uvoľňovaniu opatrení, čo je skutočne neuveriteľné. Kto by si len bol pomyslel, že na počesť zákerného vírusu vznikne aj populárna hymna? Ak ste ju ešte nepočuli, skutočne sa máte na čo tešiť!

Koronavírus sa nestal len smrteľným, no predovšetkým populárnym vírusom. Celý Youtube je pohltený vymyslenými, no zároveň aj realistickými songami o smrtiacej epidémií, no HYMNA môže byť len jedna. Talentovaná spevácka dvojica Aik a Johanka sa rozhodli súčasnú situáciu opísať v svetlejších a humornejších tónoch. Táto dvojica sa rozhodla rozosmiať divákov piesňou, v ktorej vystupuje podobizeň českého politika Andreja Babiša v naozaj humornom prevedení.

Jak se vám dejchá?“ Známý youtuberský pár paroduje v novém klipu Andreje  Babiše | EVROPA 2

Celá humorná pieseň sa nesie v melódií známej piesne Bella Ciao. Text piesne však autori vytvorili podľa seba, čím upútali na seba veľkú pozornosť. Humorný a vtipný text piesne Vás skutočne zloží k zemi a smiechu sa ubránite len veľmi ťažko.

 „Jsem tady zase, furt nejsem v base, tak lidi čau, lidi čau, lidi čau čau čau! Jak se vám dejchá? Tenhleten kejchá! Tak ho dejte testovat. Co ty cukroušku, nandej si roušku, protože ta jediná v týhle době pomůže. A co ty táto? Vem respirátor, nebo dej si roušky dvě,“ spieva v humornom videoklipe podobizeň českého politika.

Zdroj: ČoJee!? | Foto: evropa2.cz | Video: YouTube.com