Všetky matky sú si podobné v jednej veci. Materinský strach o svoje dieťa! V momente, keď žena privedie na svet svoje vytúžené dieťatko, sa pre ňu zmení úplne všetko. Výnimkou nie je ani starostlivá mamina Jasmina, ktorá Sanela nadovšetko miluje a ani materinský strach jej nechýba.

Rytmus Sanel Jasmina

Už od samotného počatia každá matka prežíva neopísateľný strach o svoje milované dieťatko. Strachuje sa o neho každú sekundu či minútu, hoci aj pri drobných aktivitách. Je to však úplne bežné a pochopiteľné. Tohto strachu sa matky nikdy nezbavia. Nezáleží na tom, či má ich dieťa 10 a či 30 rokov. Vždy je to ich dieťa, o ktoré sa budú strachovať do konca života. Jasmina sa na tému materinského strachu vyjadrila stručne a výstižne.

Rytmus, Sanel, Jasmina Alagič

„Ja tak nejako nežijem v strachu, aj keď mám, samozrejme, rešpekt pred všetkým, čo sa môže stať. Monitor dychu som nemala, mala som vnútorný ‚mama monitor‘, ktorý mi našepkával, že všetko bude v poriadku,” vyjadrila Jasmina bez servítky.

Nie je žiadnym tajomstvom, že aj odborníci sa zhodujú na tom, že aj predčasne narodené bábätká by mali mať monitor dychu. Jasmina nazvala monitor dychu vecičkou, ktorá je liekom na všetky obavy o svoje dieťa.

Jasmina a Sanel

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com