Co jeeeeeeee?! Všetko najlepšie filmu, ktorý je pravdepodobne najlepšou paródiou vôbec.

Film Scary Movie sa na svetovej scéne objavil pred 20 rokmi – v roku 2000. Odvtedy si zbiera fanúšikov rôznych vekových kategórií z celého sveta. Dá sa povedať, že film je tak trápny, až je to vtipné. To, že sa film stal populárnym je jasné snáď každému. Veď keby nebol, určite by nemal toľko pokračovaní a neobjavili by sa v ňom niektoré hviezdy.

Z neznámej Anny Faris sa stala filmová hviezda, objavili sa tam krásky ako Carmen Electra, Ashley Tisdale alebo Lindsay Lohan. Zabudnúť nesmieme na účasť Charlieho Sheena, Leslieho Nielsena, Shaquille O´Neala a Snoop Dogga.

Zdroj: Cinemablend.com

Možno ste nevedeli, že hlavná hviezda Anna Faris, ktorá bola predstaviteľkou Cindy Campbell, sa bála, že úloha vo filme ju zaškatuľkuje. Neviem síce, čo si o tom myslíte vy, no ja si myslím, že mala pravdu. Tak ako bude Daniel Radcliffe navždy Harry Potter, tak bude Anna Cindy.

Počas tvorby prvej časti bola budúcnosť komédie jasná, pretože tvorcovia sa riadili heslom „Žiadna hanba, žiadne zľutovanie, žiadna budúcnosť“. Zisk 278 miliónov dolárov však tvorcom naznačil, že by predsa len mali zvážiť budúcnosť filmu. To aj urobili a dovolím si tvrdiť, že to bol skvelý nápad. Všetkých 5 filmov zarobilo dokopy 895 miliónov dolárov. To je na tento druh filmu dosť slušné, no nie?

Zdroj: Metacritic.com

Hoci ša šepkalo, že by mala vzniknúť aj ďalšia časť, toto tvrdenie zatiaľ nikto nepotvrdil. Môžeme teda dúfať! Ktorá scéna z paródií je vaša najobľúbenejšia?