V poslednom období je internet zaplavený rôznymi príspevkami o zákernom víruse, ktorý doľahol na naše životy. Kam sa pozrieme, čítame len o koronavíruse, ktorý pripravil o životy mnohých ľudí. Nikdy by som si nebola pomyslela, že v priebehu svojho života sa ocitnem v období, aké je toto. Život dokáže niekedy naozaj skutočne prekvapiť a potrápiť.

Slovnaft vyrába proti koronavírusu vlastnú dezinfekciu - Hlavné správy

Na toto ochorenie zomrelo už mnoho ľudí a je len otázkou času, kedy sa toto obdobie stane ešte horším a nebezpečnejším. Keď Slovensko zalarmovala novinka, že bola vynájdená vakcína, ktorá môže zachrániť životy nás všetkých, na krátku chvíľu som sa nad všetkým zamyslela. Na jednej strane hovoria o tom, že vakcína je cestou k zdraviu, no na druhej strane nie je nič také jednoduché, aké sa na prvý pohľad zdá.

Vakcína proti COVID-19 od Pfizer a BioNTech má povzbudivé výsledky - Človek  - Veda a technika - Pravda.sk

Treba si uvedomiť, že očkovanie nemusí predstavovať pozitívne účinky pre nás všetkých. Viete, aké látky vakcína obsahuje? Uvedomujete si, že samotné očkovanie môže privodiť ľudstvu mnohé nepriaznivé účinky? Toto si uvedomuje len veľmi málo z nás.

Ako je možné, že vakcína proti COVID-19 bola vyvinutá tak rýchlo? - Človek  - Veda a technika - Pravda.sk

Tu sa nám nastoľuje otázka, na ktorú nikto z nás nepozná odpoveď. Podstúpiť očkovanie? Nebude práve vakcína to, čo nás môže pripraviť o život? Každý jeden z nás je originálny, nenahraditeľný a inak geneticky vybavený. Kým pre jedného vakcína môže predstavovať život, inému to môže privodiť smrť.

Autonómne autá v Košiciach - áno alebo nie? - INDEX MAG

Preferujem názor, že koronavírus nás len tak ľahko neopustí. Nedá nám dýchať. Preto si užívajme každú sekundu nášho života, samozrejme s dodržiavaním prísnych opatrení, ktoré nás držia pri živote. Nevieme, kedy si Boh povolá k sebe práve nás. Podporujme sa navzájom a spoločnými silami vykročme na tú správnu cestu.

Podpora MPSV na ochranu zaměstnanosti

Zdroj: Čojee!?|Foto: vat.pravda.sk