Celebritná udalosť Met Gala sa koná každoročne v New Yorku, avšak tento rok sa zrušila, čo má za následok pandémia koronavírusu. Met Gala je dobročinnou udalosťou pre Metropolitné múzeum umenia, konkrétne pre sekciu umeleckých kostýmov.

Na tejto módnej udalosti si hollywoodske hviezdy obliekajú tie najextravagantnejšie kúsky a snažia sa vzbudiť čo najväčšiu pozornosť, a tým zaujať publikum, ale aj plné rady fotografov.

Hovorí sa, že kto nie je na Met Gala, akoby vo svete hviezd ani neexistoval. Možno to je aj dôvod, prečo sem každý rok chodí stále viac a viac celebrít. Čo je ale šokujúce, je samotné vstupné. To sa pohybuje až vo výške 40 tisíc dolárov!

Met Gala 2019:

Tento rok Met Gala zrušili, čo mnohé hviezdy nepotešilo. Viaceré z nich pridali na sociálne siete fotky šiat, ktoré by na sebe mali, vrátane speváčky Katy Perry či herečky Julia Roberts. Tá si ich dokonca obliekla, a to rovno nad vaňou! 😀

https://www.instagram.com/p/B_y1HX9HVRa/
https://www.instagram.com/p/B_x7VH4nvZw/?utm_source=ig_embed

Ale herečka Blake Lively dokázala nemožné. Tri roky po sebe sa zladila s kobercom! To sa doteraz nikomu nepodarilo!

V ročníkoch Met Gala 2016, 2017 a 2018 sa jej podarilo obliecť do takých šiat, ktoré dokonale ladili s kobercom na hlavnom schodisku, kde sa hviezdy najčastejšie fotia. Treba však povedať narovinu, že ide len čisto o náhodu!

https://www.instagram.com/p/B_yXvL7AY7z/?utm_source=ig_embed

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Instagram.com | Video: YouTube