Najprv pohoršenie, potom úžas! Takto môžeme charakterizovať názory ľudí na dlho očakávaný film Spencer, ktorý má poukázať na život a manželstvo zosnulej princeznej Diany. Kráľovnú sŕdc si zahrá americká herečka Kristen Stewart. Keď sa táto správa rozšírila medzi fanúšikov britskej kráľovskej rodiny, nastal nečakaný rozruch.

Kristen Stewart, známa predovšetkým z upírskej série Twilight sága, dostala ponuku na nezvyčajnú, veľmi dôležitú rolu. Režisér Pablo Larraín jej navrhol, či by nechcela stvárniť Dianu, princeznú z Walesu, v dramatickom filme Spencer. Názov vznikol jednoducho. Ešte predtým, ako sa Diana vydala, sa volala celým menom Diana Frances Spencer. Ale späť k filmu. Čaká nás príbeh silnej ženy, ktorá sa rozhodne, že nechce byť kráľovnou, chce byť iba sama sebou. Táto životopisná dráma sa na premietacie plátna kín dostane už v novembri tohto roka.

Filmoví fanúšikovia zaplavili internetový svet negatívnymi ohlasmi. Tvrdili, že sa na túto rolu hodia oveľa lepšie herečky, že Kristen nemá úroveň, dokonca sa na princeznú Dianu vôbec nepodobá. Režisér si však stál za svojím a, veru, vyplatilo sa. Takú premenu nečakal asi nikto z nás.

Princezná Diana a Kristen Stewart

Rebelský výzor je preč!

Nič nie je nemožné, pokiaľ máte pri sebe skvelý tím! Kristen v roli lady Diany je toho živým dôkazom. Kto by to bol povedal, že z tejto rebelky dokážu maskéri a kostyméri vykúzliť elegantnú dámu? Nuž, viacerí sme sa očividne mýlili a zbytočne súdili. Po vzhliadnutí prvých snímok nám je hneď jasné, že režisér vedel, čo robí. Voľba hereckej hviezdy bola jednoznačne správna!

Kristen Stewart je ozaj talentovaná herečka a je vidieť, že každú svoju rolu zahrá bezproblémovo. Taktiež tvrdo maká na tom, aby perfektne zvládla Dianin prízvuk. Nech už bude film akýkoľvek, po tejto premene si v hlavnej úlohe už inú herečku nedokážem ani len predstaviť.

Kristen Stewart v podaní princeznej Diany

Kristen Stewart je zmenená na nepoznanie!

Pozrite si trailer a posúďte sami.

Zdroj: ČoJee!? & vogue.cz | Foto: bbc.com & people.com | Video: YouTube