Nevydarenú kariéru MMA zápasníka sa pokúsil Justin Thornton reštartovať v organizácii Bare Knuckle. Jeho premiéra mala však neštastný koniec!

Justin Thornton sa pokúsil svoju nevydarenú kariéru MMA zápasníka reštartovať, a preto prial výzu organizácie Bare Knuckle, ktorá riadi zápasy bez rukavíc. Jeho doterajšia MMA bilancia bola 6-18. Hneď na začiatku sa postavil súperovi, ktorý nie len že v MMA prerazil oveľa viac, no už nazbieral aj skúsenosti v Bare Knuckle. Môže sa pýšiť bilanciou MMA 11-1 a Bare Knuckle 3-0.

Čítaj tiež:

Organizácia a boj bez rukavíc naberá na popularite, no otázkou naďalej zostáva bezpečnosť účastníkov. V zápase medzi Justin Thornton a Dillon Cleckler tuhla krv v žilách už na samotnom začiatku. Zápas sa po ostrej prestrelke v úvodných sekundách skončil KO a Justin opustil ring na nosidlách. Po prevoze do nenocnice musel byť napojený na prístoje, ktoré ho udržovali pri živote. Nakoniec a nanešťastie svojim zraneniam podľahol a svoj posledný boj prehral. Zápas trvajúci len 18 sekúnd teda poznačila tragédia.

Zdroj: MMA FANATIK