Nie nadarmo sa hovorí, že matky obetujú pre život svojho dieťaťa skutočne čokoľvek. Nie je to len naivná fráza, ale skutočná pravda. Kalifornia skláňa poklonu matke, ktorá sa postavila zoči-voči nebezpečnej pume americkej, aby zachránila svojho 5- ročného syna. Nebyť obetavej matky, chlapček by už dnes nebol medzi živými.

Bol to obyčajný deň, ktorý sa však v zlomku sekundy zmenil na hotové peklo. Kým sa matka 5- ročného chlapca v domácnosti venovala svojim typickým, každodenným povinnostiam, jej dieťa zostalo v smrteľnom nebezpečenstve. Matka spestrela pozornosť až na veľký krik svojho syna, ktorý sa mal stať obeťou nebezpečnej pumy. Matka ani na sekundu neváhala, vzala nohy na plecia a odhodlaná zachrániť svoje jediné dieťa, vrhla sa na šelmu. Doslova holými rukami sa postavila za svojho syna a začala pumu udierať, biť…

VIDEO Hrôzostrašný útok pumy: Chlapcovi (8) sa podarilo prežiť nemožné,  takto to dokázal | Topky.sk

Do tejto chvíle nemôže obetavá mamička uveriť tomu, že napriek takmer smrtiacemu incidentu je ona aj jej milovaný synček nažive. Hoci chlapec utrpel vážne poranenia hlavy a trupu, momentálne je v stabilizovanom stave a z najhoršieho je pomaly vonku.

Zo zooparku pri Prahe utiekla puma | Noviny.sk

Zdroj: cas.sk| Foto: topky.sk