Pýtate sa, čo si teraz prečítať? Prinášame Vám všetky horúce novinky z júla 2022! Na ktorý príbeh sa tešíte najviac?

Či už si ich chcete zbaliť do kufra na dovolenku, alebo sa tešíte na pokojné čítanie v obývačke, nižšie Vás čakajú knižné novinky nadchádzajúceho mesiaca. S letom predsa prichádza i množstvo voľného času, kedy ľudia opäť raz siahajú po knihách.

knižné novinky

The It Girl – Ruth Ware

April bola prvou osobou, s ktorou sa Hannah stretla v Oxforde. So skupinou priateľov sa rýchlo stali neoddeliteľnými, až kým April nezabili. Desať rokov po Aprilinej vražde sa Hannah dozvie, že nedávno zosnulý odsúdený vrah mohol byť nevinný. S novinárom pátrajúcim po detailoch a vrahovi, ktorý je pravdepodobne stále na slobode, sa Hannah znovu spojí so skupinou svojich starých priateľov, aby odhalila ich dlho skryté tajomstvá.

Dátum zverejnenia: 12. júl 2022

The 6:20 Man – David Baldacci

Travis Devine chodí každý deň prímestským vlakom o 6:20 na Manhattan a hľadí na všetky panstvá bohatých. Keď je jeho spolupracovníčka a bývalá priateľka nájdená mŕtva v sklade v ich investičnej firme, Travis je nútený tajne vyšetrovať firmu a odhaliť sprisahanie.

Dátum zverejnenia: 12. júl 2022

Tomorrow, and Tomorrow, and Tomorrow – Gabrielle Zevin

Istého mrazivého dňa narazí Sam Masur na nástupišti do Sadie Green a začína sa tak ich legendárne priateľstvo. Spoločne vytvoria trhovú videohru Ichigo, spôsob, ako uniknúť drsnej realite života. Počas nasledujúcich troch desaťročí je ich priateľstvo skúšané, počas toho čo ich úspech privedie k peniazom, sláve, láske a zrade.

Dátum zverejnenia: 12. júl 2022

The Last to Vanish – Megan Miranda

Ďalšie knižné dobrodružstvo nám prináša autorka bestsellerov, Megan Miranda. Tá sa vracia so strhujúcim a energickým trilerom, ktorý začína zmiznutím novinára, ktorý vyšetruje sériu zmiznutí.
Aj po desaťročí vo svojom malom horskom mestečku v Severnej Karolíne sa Abigail Lovett cíti ako outsiderka. Cutter’s Pass, známy svojou vonkajšou rekreáciou, má okrem iného aj známu históriu záhadných zmiznutí. Keď príde muž a hľadá svojho nezvestného brata, mesto sa uzavrie a Abigail sa dozvie, koľko toho nevie o svojich priateľoch a spolupracovníkoch.

Dátum zverejnenia: 26. júl 2022

The Bodyguard – Katherine Center

Po tom, čo jej mama zomrela a opustil ju priateľ, sa Hannah Brooks rozhodne pracovať ako bodyguardka bohatých klientov. Prichádza jej najnovší klient, herec Jack Stapleton, ktorý potrebuje ochranu pred stalkerom. V čom je ale háčik? Jack chce, aby Hannah predstierala, že je jeho priateľka, aby o stalkerovi jeho rodina nevedela. Teraz musí Hannah hrať rolu a rozhodnúť sa, či je Jack naozaj dobrý herec, alebo či je spojenie, ktoré zrejme zdieľajú, skutočné.
Dátum zverejnenia: 19. júl 2022

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: goodreads | Foto: Barnes & Noble, goodreads