Študentský život ani zďaleka nie je taký jednoduchý, ako si podaktorí ľudia myslia. Platenie ubytovania, cestovania a ďalších nákladov nie je vôbec príjemné. Práve z toho dôvodu sú študenti nútení hľadať si brigádu, za pomoci ktorej aspoň sčasti zaplatia nevyhnutné výdavky. Podľa čoho si však druh brigády vyberajú? U mňa je to jednoznačné.

Ja aktívne brigádujem už niekoľko rokov. Považujem sa za typ človeka, ktorý si chce na seba zarábať sám a nepýtať peniaze od rodičov. Brigádu si nevyberám len z hľadiska finančného ohodnotenia, no predovšetkým oblasti, ktorej sa brigáda týka. Nikdy som nepracovala na mieste, na ktorom zarobím veľa, no na druhej strane k práci nenachádzam žiaden vzťah a zanietenosť.

Verejné financie sa dostali do pásma vysokého rizika! Odborníci varujú:  Hrozivý scenár | Nový Čas

Tento rok sa všetko uberá smerom pomoci druhým. Mladá žena odkázaná na invalidný vozík z dôvodu ťažkej nehody ma poprosila o pomoc. Nielenže ponúka slušné financie, no na druhej strane je to osoba, ktorá potrebuje pomôcť. Typ takejto práce milujem, pretože viem, že urobím dobrý skutok a pomôžem človeku, ktorý to skutočne potrebuje. Prosocialita je nádherná vlastnosť, ktorú treba uplatňovať stále častejšie.

Život vo vozíku v podobe troch príbehov - Vozickar.info

Zdroj: ČoJee.sk|Foto: vozickar.info.sk