Rozprávke je koniec! Kým Daniela Nízlová nedávno porodila svojmu partnerovi Stanislavovi Lobotkovi dcérku Lindu, jej sestre Veronike krachlo manželstvo.

Vydržalo im to celkom dlho, avšak nie natoľko, aby ostali navždy spolu. Slovenská speváčka Veronika Nízlová a jej manžel, filmový režisér, Tomáš Krúpa idú od seba! Čo sa stalo?

https://www.instagram.com/p/B2R_o62IIHw/

Sympatický pár sa zosobášil v roku 2015. Ich vzťah bol krásny, avšak nie veľmi harmonický, čo vlastne viedlo k rozpadu ich manželstva. O tomto sa ale už šepkalo nejaký čas, pretože sa spolu dlhšiu dobu neukazovali na verejnosti.

V poslednom čase sa zdalo, že zo sociálnych sietí sa vytratili spoločné aktivity s manželom, no málokomu by asi napadlo, že im manželstvo stroskotalo. Teraz to celé vyšlo najavo!

https://www.instagram.com/p/BZeCbqkHMey/

Bol to práve Tomáš, ktorý vyšiel s pravdou von. Na Instagram pridal spoločnú fotografiu s Veronikou. Jeho slová hovoria za všetko:

,,Zazvonil zvonec a našej láske je koniec. Ďakujem Veronike za spoločné roky a prajem jej veľa šťastia.“

Napísal to síce stručne, ale dosť zreteľne. To znamená, že v blízkej dobe ich čaká rozvod, o tom už niet pochýb. Dvojica išla od seba už v marci, kedy sa Veronika presťahovala späť k svojim rodičom. 

Čo presne stálo za rozpadom ich manželstva? Ťažko povedať, vedia to len oni dvaja. Možno za to môže aj karanténa, pretože tá už poznačila nejeden vzťah.

https://www.instagram.com/p/CAneQ6_HF6r/

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram.com