Ktoré televízne páry boli Vaše obľúbené? Zoznam nájdete nižšie!

Skvelý príbeh, cinematografia a soundtrack nie sú to jediné, čo tvorí dobrý seriál. Chémia medzi postavami je často to, čo prinúti mnohých z nás sledovať i 12 sérií jedného seriálu. Ktoré páry sú pre Vás spriaznené duše i dnes? Nasledujúci zoznam je v poradí náhodný.

Temperance Brennanová a Seeley Booth / Bones

páry

Zatiaľ čo Booth a Brennanová udržiavajú profesionálny vzťah a priateľstvo, v ich vzťahu časom začína aj romantické napätie. Booth dlho tvrdí, že ich vzťah je profesionálny, ale všetci vidia, ako sa na seba pozerajú.

Cory a Topanga / Boy Meets World, Girl Meets World

páry

Každý, kto vyrastal v 90. rokoch, Vám povie, že miloval Coryho a Topangu. A prečo by ich nemiloval? Cory a Topanga boli stelesnením spriaznených duší. Ak niečo, títo dvaja priniesli nereálne očakávania, ako má láska vyzerať. Všetci sme chceli lásku ako oni.

Andy a April / Parks and Recreation

Stelesnenie zlatého retrievera a čiernej mačky. Zábava a vzrušenie sa začnú naozaj až vtedy, keď sa tento pár zoberie. Ktoré televízne páry môžu povedať to isté?

Fran a Maxwell / The Nanny

V celej sérii Maxwell niekoľkokrát požiada Fran o ruku, ale vždy s postranným motívom. Milostné napätie medzi nimi trvá až do polovice piatej sezóny, kedy sa pár zasnúbi a neskôr zosobáši.

Jim a Pam / The Office

Vzťah Jima a Pam upútal pozornosť dokumentárneho štábu už od prvých momentov, pretože ich neustále žartovanie a rýchle výmeny názorov naznačovali, že obaja k sebe cítia niečo viac.

Luke a Lorelai / Gilmore girls

Luke a Lorelai sa stanú priateľmi, ich vzťah je väčšinou založený na tom, že Luke poskytuje Lorelai a Rory jedlo a kávu. Nakoniec spolu začnú chodiť a zdá sa, že obaja zažijú po prvýkrát vo svojom dospelom živote skutočný, oddaný vzťah s niekým, koho milujú.

Marshall a Lily / How I met your mother

páry

Marshall a Lily sa stretli na vysokej škole. Bola to láska na prvý pohľad.

Claire a Jamie / Outlander

Milostný príbeh Claire a Jamieho Fraserovcov vznikol veľmi nezvyčajným spôsobom. Dohodli sa na svadbe, aby ochránili Claire po tom, čo sa nevysvetliteľne prepadla časom. Napriek všetkému sa dvojica do seba zamilovala.

Monica a Chandler / Friends

Počas prvých štyroch sérií sú Monica a Chandler do značnej miery len priateľmi a obaja sa snažia o vzťahy s inými ľuďmi. Majú však niekoľko roztomilých momentov súvisiacich so vzťahom, ktoré fanúšikom naznačujú niečo, čo príde.

Eleanor a Chidi / The Good Place

páry

Eleanor a Chidi sa na seba vždy spoliehali a boli tu jeden pre druhého. Na stave ich vzťahu nemuselo záležať. Dokonca aj po tom, čo sa ich spomienky doslova stokrát resetovali, títo dvaja k sebe stále našli cestu a znova a znova sa do seba zamilovali.

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: bestlifeonline.com | Foto: youtube